Help Desk Supervízor /Teamleader

PRINTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 4, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Interná komunikácia v rámci zvereného tímu
• Optimalizácia procesov (konfigurácie, helpdesk, opravy)
• Komunikácia s tretími stranami (externí spolupracovníci, subdodávatelia), reporting, kontrola fakturácie
• Aktívna účasť v procese zabezpečenia logistiky, prerozdelenia úloh s ohľadom na optimalizáciu nákladov
• Aktívna komunikácie s ostatnými oddeleniami, zabezpečenie informovanosti členov POS tímu o aktívnych projektov, prioritách spoločnosti
• Podpora ostatných oddelení spoločnosti (finančné oddelenie, oddelenie predaja)
• Komunikácia s externými zákazníkmi, riešenie požiadaviek na dennej báze
• Zodpovednosť za rollouty projektov (zabezpečenie všetkých potrebných zdrojov potrebných na zabezpečenie plynulého priebehu a dodržania tarmínov vo vzťahu k zákazníkovi, napr. HW zabezpečnie, zabezpečenie technickej podpory, dostatočná kapacita ľudských zdrojov)
• Interný reporting CS oddelenia (vo vzťahu k externým zákazníkom aj interným požiadavkam centrály, finančného oddelenia)

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s vedením tímu
- schopnosť delegovať a stanovovať priority
- silný prozákaznícky prístup a orientácia na výsledky
- vynikajúce komunikačné zručnosti

Vedúci dodávateľ zariadení pre elektronické platobné systémy - bankomatov, elektronických platobných terminálov, platobných a informačných kioskov. Sme dcérska spoločnosť nadnárodnej gréckej spoločnosti úspešne pôsobiacej na Slovensku od roku 1991.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3305749  Dátum zverejnenia: 8.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou