Reagujte bez životopisu

IT Recruiter/ka

Principal Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej pobočky v Bratislave hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu na pozíciu IT Recruiter. Pokiaľ máš skúsenosti s aktívnym vyhľadávaním a oslovovaním kandidátov, máš nápady ako nalákať zaujímavé talenty, potom si to práve Ty, koho hľadáme a chceme.

Čo ťa čaká:

- Aktívne využívať sociálne siete (LinkedIn, Facebook, Github a pod.) a našu internú databázu na vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych kandidátov na Slovensku – hľadáme nielen developerov, ale aj projektových manažérov, business analytikov, alebo napríklad systémových administrátorov
- Samostatne viesť pohovory s kandidátmi
- Tvoriť a spravovať inzeráty
- Evidovať a spracovávať nové projekty
- Udržiavať dobré vzťahy s potenciálnymi uchádzačmi aj klientmi
- Celkovo pomáhať našim klientom a partnerom naberať tých najlepších ľudí pre ich tímy

Čo potrebujeme:

- Skúsenosti s náborom v IT
- Orientácia v IT oblasti a v príslušnej terminológii
- Znalosť práce so sociálnymi sieťami (LinkedIn, Facebook...)
- Perfektná znalosť slovenčiny a dobrá angličtina
- Samostatnosť, organizovanosť, starostlivosť a výborné komunikačné schopnosti

- Podpora od skúseného tímu kolegov
- Naše priestory v Prahe alebo Bratislave
- Možnosť práce na HPP alebo IČO
- Prácu na full time alebo part time
- Firemný smartphone a laptop (aj na súkromné ​​účely)
- Výhodné mobilné tarify
- Možnosť pracovať z domova
- MultiSport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti
Profesionálne vystupovanie
Samostatnosť pri riešení úloh, orientácia na výsledok
Ochota rozvíjať svoje znalosti v IT

Vyvíjame moderné SW riešenia, poskytujeme strategické konzultácie a dodávame kvalifikovaných IT špecialistov.

Je nás už viac ako 400. Dávame prednosť individuálnym dohodám a rešpektu, vzájomne sa nezväzujeme predpismi a pravidlami. Podporujeme slobodu človeka a jeho myšlienok, rozširujeme si znalosti a našich ľudí podporujeme v osobnom a kariérnom raste. Uvedomujeme si, že s každým z nich firma rastie a spoločne s ňou aj služby, ktoré poskytujeme našim klientom.

PRINCIPAL je skupina spoločností a startupov, ktoré zastrešujú komplexné dodávky IT služieb a riešení pre našich zákazníkov z oblastí financií, telekomunikácií, utilít a štátnej správy v Európe a Severnej Amerike. Zaisťujeme outsourcing vývoja, podpory, celého IT či už formou nearshore alebo offshore centra. Disponujeme vlastnou sieťou IT špecialistov, zaisťujeme kvalifikovaných odborníkov a ponúkame najrýchlejší spôsob, ako získať skúsený tím pre zákaznícke projekty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4316712  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac