Logo Primko s.r.o.

Barista

Primko s.r.o.

Miesto práce
Pán Králiček Priestor, Budovateľská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl / máj
Mzdové podmienky (brutto)
1 120 EUR/mesiacTipy a mesačná odmena zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priprava kávy a nápojov, obsluha kaviarne.

Dovolenka a obedy bez ohľadu na typ pracovnej zmluvy.
Zamestnanecké zľavy na kaviarensky sortiment.
Skvelá káva zdarma.

V Pán Králiček Priestor máme priestor práve pre teba - baristu/tku. Ponúkame ti možnosť pracovať s výberovými kávami, vyberanými ľuďmi a záruku, že nudiť sa u nás nebudeš. Ak máš chuť makať s nami pošli svoje CV na [email protected]

Pre záujemcov, ktorí vedia odrobiť minimálne100 hodín mesačne.
Hodinová mzda 7€ netto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Barista

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, tímovosť, flexibilitu a láska ku káve. Práca so specialty kávou výhodou.

Pán Králiček Priestor je kaviareň na rohu ulíc Páričkova a Budovateľská ktorá funguje od roku 2016 a pracuje s výberovými kávami.

Kontakt

ID: 4559643  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac