Можливість для людей з України

Obchodník / Obchodný zástupca

Primitivo s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
čo najskôr
800 - 3 000 EUR/mesiacodmeny, bonusy na základe pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vyhľadávanie a identifikácia nových obchodných príležitostí: Aktívne hľadanie nových klientov a trhov, ktoré budú profitovať z našich produktov (múka, cestoviny, paradajky, omáčky, sladkosti, syry, mäsá, atď.)
  • Rozvoj a udržiavanie vzťahov s klientmi: Budovanie dlhodobých vzťahov s novými a existujúcimi klientmi prostredníctvom osobného prístupu, poradenstva a pravidelného sledovania ich potrieb a spokojnosti.
  • Vyjednávanie a uzatváranie obchodných dohôd: Vedenie rokovaní o cenách, zmluvných podmienkach a dodávkach s cieľom maximalizovať ziskovosť pre našu firmu a zároveň zabezpečiť spokojnosť klientov.
  • Plánovanie a organizovanie prezentácií: Predstavovanie našich produktov a služieb potenciálnym klientom prostredníctvom prezentácií a degustácií, ktoré zvýrazňujú jedinečnosť a kvalitu našich produktov.
  • Spolupráca s tímom: Pracujete v úzkej spolupráci s tímom, aby sme  spoločne zabezpečili hladké doručenie našich produktov a služieb klientom.
  • Spätná väzba od zákazníkov: Zbieranie a spracovanie spätnej väzby od zákazníkov na zlepšenie našich produktov, služieb a celkovej zákazníckej skúsenosti.
  • Účasť na odborných podujatiach: Zastupovanie našej firmy na veľtrhoch, výstavách a iných odborných podujatiach, ktoré poskytujú príležitosti pre rozvoj obchodu a sieťovanie.
  • Riadenie času a priorít: Efektívne plánovanie svojho pracovného času a priorít, aby ste zabezpečili, že klúčové úlohy a ciele sú splnené včas.

  • Konkurenčný platový balík s atraktívnym bonusovým systémom založeným na výkone, ktorý odmeňuje váš prínos firme.
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočnej práce z domu, ktorá podporuje pracovno-súkromný balans.
  • Profesionálny rast prostredníctvom odporúčaní, školení a rozvojových programov, ktoré rozšíria vaše znalosti a zručnosti o talianskych produktoch.
  • Tímové podujatia spoločenské akcie, aktivity, teambuilding
  • Zamestnanecké zľavy na naše produkty, aby ste si mohli užívať kúsok Talianska aj vo svojom domove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý
Skladový manažment - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Komunikačné schopnosti: Kandidát by mal byť schopný jasne a presvedčivo prezentovať produkty a služby.

  • Obchodný duch: Schopnosť identifikovať a rozvíjať nové obchodné príležitosti a nebojí sa vyjednávať.

  • Orientácia na zákazníka: Schopnosť pochopiť a predvídať potreby zákazníkov.

  • Riešenie problémov: Kreatívny prístup k riešeniu problémov a schopnosť rýchlo a efektívne nájsť riešenia.

  • Organizačné schopnosti: Vysoká úroveň organizačných schopností a schopnosť riadiť viacero projektov súčasne.

  • Prispôsobivosť: Schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacim sa podmienkam trhu a byť otvorený novým nápadom a prístupom v rámci obchodného prostredia.

  • Tímová práca: Silný tímový hráč, ktorý dokáže efektívne spolupracovať s kolegami z rôznych oddelení, aby dosiahol spoločné ciele.

  • Vášeň pre taliansku kultúru a potraviny: Záujem a vášeň pre taliansku kuchyňu a produkty, ktorý pridáva osobný rozmer k vašej práci a motivuje vás k dosiahnutiu výnimočných výsledkov.

Perfetto - NAJLEPSIE CHUTE TALIANSKA, od roku 2016 Vám prinášame talianske produkty. Najprv ako Enoteca Primitivo, neskôr aj na eshop v roku 2020 a v roku 2024 sme sa rebrandovali na Perfetto. Spojte sa s nami na našej ceste!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Polak
Tel.: +421915334380
E-mail: poslať životopis
ID: 4805384  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac