Prevádzkar/ka v Primitivo.sk

Primitivo s.r.o.

Miesto práce
Hlavná, 080 01 Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Od 5 EUR/hod.benefity, pracovné odmeny, tringelty, zľavy na tovar, flexibilné výhody, darčeky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie plynulého chodu prevádzky
- nábor a zabezpečovanie zamestnancov
- zaúčanie zamestancov, komunikácia s nimi a ich motivácia
- kontrola a zodpovednosť za konanie zamestnancov
- administratívna činnosť
- obsluha zákazníkov a komunikácia s nimi
- komplexná starostlivosť o zákazníka od príchodu až po jeho odchod
- príprava nápojov a jedál
- práca s pokladňou a pracovno-ekonomickým programom
- priamy predaj tovaru (talianske potraviny, víno, káva, delikatesy)
- poradenstvo v oblasti vína a talianskych produktov
- objednávanie, príjem a preberanie tovaru
- udržiavanie prevádzky i terasy v čistote a poriadku
- znalosť MENU a ponúkaného tovaru na predajni
- dodržiavanie gastronomických a interných pravidiel obsluhy zákazníkov
Hľadáme človeka so skúsenosťami a praxou! Znalosti predaja a obsluhy sú nevyhnutnosťou, ktoré musí uchádzač ovládať.

Práca v príjemnom a peknom prostredí, vzdelávanie, odmeny-príplatky, tringelt, zamestnanecké zľavy, kariérny rast.

Informácie o výberovom konaní

Vyžadujeme:
- záujem zamestnancov o dlhodobú prácu
- záujem spolupodieľať sa na rozvoji a posunue firmy
- chuť rozvíjať a vzdelávať sa
- prax v danej oblasti minimálne 2 roky
- vek minimálne 25 rokov
- zdravotný preukaz
- hygienické minimum

Hľadáme človeka so skúsenosťami a praxou v odbore. Znalosti predaja, komunikácia na úrovni, skúsená obsluha, a záujem o vykonávanú prácu sú samozrejmosťou. Ak miluješ Taliansko a máš chuť pracovat v príjemnom prostredí so slušným ohodnotením radi ta privítame v našom tíme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod-predaj, hotelierstvo, cestovný ruch,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy
MK SOFT Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- precíznosť
- zručnosť v príprave kávy
- milovník/čka Talianska a talianskej gastronómie
- prax v danej oblasti a chuť naďalej sa vzdelávať

Perfetto - NAJLEPSIE CHUTE TALIANSKA, od roku 2016 Vám prinášame talianske produkty. Najprv ako Enoteca Primitivo, neskôr aj na eshop v roku 2020 a v roku 2024 sme sa rebrandovali na Perfetto. Spojte sa s nami na našej ceste!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4267140  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.