Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Chyžná pre Hotel Salamandra v Štiavnických vrchoch

Premium Star Hotels, a.s.

Miesto práce
Salamandra Hotel****, Hodruša - Hámre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacnástup 800€ brutto + príplatky za prácu cez víkend a sviatok + ročné motivačné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou motivovaného a stabilného tímu, ktorý posúva hotelierstvo na vyššiu úroveň. A to v súlade s maximálnou kvalitou poskytovaných služieb a jedinečným prostredím s dôrazom na ekológiu. Hotel je súčasťou siete PSH, ktorá z dôvodu pandémie neprepustila ani jedného kmeňového zamestnanca.

Náplň práce:
- upratovanie izieb podľa štandardov
- výmena hotelovej bielizne
- upratovanie spoločných priestorov

- zabezpečené stravovanie

- referall program
- teambulding
- vitamínový balíček
- vianočný večierok
- príspevok pri životnej udalosti

- možnosť využitia vstupov do wellness a skipassov

- zľava na ubytovanie pre našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov počas dovolenky

Náš nový kolega / kolegyňa musí mať rád / rada svoju prácu a chuť sa v nej zlepšovať. Rodinná atmosféra v kolektíve mu /jej vytvorí priestor na pokojný profesionálny výkon. Preferujeme uchádzačov, ktorí sú komunikatívny, flexibilný, majú proklientský prístup a zmysel pre detail.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- zodpovedný a poctivý prístup k práci
- pozitívny vzťah k upratovaniu a cit pre detail

Sme Premium Star Hotels (PSH), sieť hotelov na Slovensku a v Chorvátsku, kde je na prvom mieste zákazník. Naši hostia si k nám chodia oddýchnuť a my chceme, aby sa u nás cítili ako doma. Spoločne pre to robíme maximum – od riaditeľov/ky hotelov až po brigádnikov/čky. Lojalita a hodnoty pre nás nie sú len frázy, preto PSH v krízach posledných rokov neprepustila ani jedného kmeňového zamestnanca. Kolegom a kolegyniam poskytujeme priestor pre odborný aj osobnostný rozvoj a koľko si z neho zoberiete, záleží na vás.
ID: 4080628  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac