Mid / Senior PR consultant

PRime time, s.r.o.

Digital Park, Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacOhodnotenie sa bude odvíjať od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o zverených klientov
• Plánovanie PR aktivít pre klientov, ich prezentácia a realizácia
• Návrh a implementácia PR stratégií
• Príprava budgetu
• Monitoring a analýza trhu, media monitoring
• Zabezpečenie realizácie PR aktivít, ich vyhodnocovanie
• Zodpovednosť za dodržiavanie PR plánu, budgetu, organizačné zabezpečovanie eventov

Rozširujeme naše rady a do tímu hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti a chuť podieľať sa na komunikačných kampaniach pre našich klientov.

Hľadáme človeka, ktorý je zorientovaný v prostredí PR, médií alebo komunikácie, nebojí sa náročných klientov, má komunikačné a organizačné schopnosti na vysokej úrovni a zároveň má chuť ďalej sa učiť a rásť.

Vzdelávanie v oblasti marketingu a komunikácie, teambuildingy, flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 a viac

Počet rokov praxe

2

Organizačné schopnosti, pokročilý time management, samostatnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť, zodpovednosť a precíznosť, komunikatívnosť, asertivita a empatia, profesionalita, vysoké pracovné nasadenie

PRime time je jednou z TOP PR agentúr na slovenskom trhu. Fascinuje nás naša práca, lebo sme presvedčení, že práve PR je dnes kľúčovým nástrojom schopným skombinovať stratégiu, online a médiá. Sledujeme, ako rôznorodo dnes žijú ľudia, lebo hoci ľudské motivácie zostávajú, každým dňom sa menia formy, platformy či lifestylové trendy.

Naším primárnym cieľom stále zostáva poskytovanie kvalitného servisu klientom, no myslíme si, že budúcnosť je v online a multichannel komunikácii. V našich kampaniach prepájame klasické a inovatívne formy komunikácie s dôrazom na reálne potreby klienta. Máme dynamický tím zložený z ľudí s rozličnými pracovnými skúsenosťami, čo nám poskytuje možnosť pozerať sa na nové výzvy z rôznych uhlov pohľadu.

www.primetime.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4478266  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac