Content specialist - Grafik

PRime time, s.r.o.

Miesto práce
Viedenská cesta 5, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme grafického nadšenca, ktorý sa stane súčasťou rozvíjajúceho sa content teamu v našej PR agentúre.
Na čom sa budete podieľať:
• Online a offline grafika
• Kreatívne návrhy a príprava grafických materiálov interných a klientskych (prezentácie, letáky, brožúrky, templates, a pod.)
• Príprava podkladov pre tlač
• Firemná grafická komunikácia – návrhy a realizácia, aktualizácia firemnej webovej stránky
• Spolupráca pri tvorbe grafického contentu (ideové návrhy, návrhy vizuálov, realizácia, účasť na brainstormingoch)
• Spolupráca pri tvorbe jednoduchého audio/video contentu (fotografie, strih videa)
• Práca s WordPressom
• Príprava grafických materiálov pre sociálne siete

• • Kreatívne a priateľské pracovné prostredie
• Flexibilná pracovná doba (možnosť homeoffice podľa dohody)
• Pravidelné vzdelávanie v online marketingu, PR a reklame
• Účasť na vzdelávacích programoch, konferenciách a workshopoch
• Inšpiratívne piatky

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na váš životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Požadujeme vzdelanie v odbore grafika, dizajn, médiá, IT, marketing.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadované vlastnosti a zručnosti:
• Estetické cítenie
• Prehľad v grafických trendoch
• Zmysel pre detail
• Kreativita, vášeň pre novinky a nebojácnosť
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Komunikatívnosť, asertivita a empatia
• Profesionalita, vysoké pracovné nasadenie
• Základy UX, UI výhodou
• Výhodou je znalosť princípov a programov pre video/audio/postprodukcie

PRime time je jednou z TOP PR agentúr na slovenskom trhu. Fascinuje nás naša práca, lebo sme presvedčení, že práve PR je dnes kľúčovým nástrojom schopným skombinovať stratégiu, online a médiá. Sledujeme, ako rôznorodo dnes žijú ľudia, lebo hoci ľudské motivácie zostávajú, každým dňom sa menia formy, platformy či lifestylové trendy.

Naším primárnym cieľom stále zostáva poskytovanie kvalitného servisu klientom, no myslíme si, že budúcnosť je v online a multichannel komunikácii. V našich kampaniach prepájame klasické a inovatívne formy komunikácie s dôrazom na reálne potreby klienta. Máme dynamický tím zložený z ľudí s rozličnými pracovnými skúsenosťami, čo nám poskytuje možnosť pozerať sa na nové výzvy z rôznych uhlov pohľadu.

www.primetime.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3665729  Dátum zverejnenia: 13.5.2019