Veterinárny lekár/ ka - senior

PrimaVet s.r.o.

Miesto práce
Rustaveliho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 400 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1000-1400€ podľa skúseností a dohode na pohovore plus nadčasy a odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutá veterinárna klinika Primavet v Bratislave hľadá doktora na pozíciu veterinárny lekár/ka senior.

Požadujeme:
- prax minimálne 3 roky v odbore veterinárny lekár
- špecializáciu prípadne snahu o špecializovanie sa vo vybranom obore
- schopnosť pracovať vo vysokom pracovnom nasadení
- manažovať tím ľudí
- vodičský preukaz skupiny B (vlastný automobil výhodou)
- komunikácia v anglickom jazyku (pokročilý)
- aktívne vzdelávanie a napredovanie v obore
- práca na pohotovosti na partnerskej klinike

Ponúkame:
- motivačné platové ohodnotenie
- preplácanie seminárov v SR aj v zahraničí
- možnosť plateného voľna
- priateľský tím veterinárnych lekárov a sestier
- možnosť sebarealizácie
- moderné prístrojové vybavenie veterinárnej kliniky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Sme tím mladých lekárov a asistentov, príjemne naladení, s motiváciou a chuťou sa zlepšovať. Kvalita našich služieb spočíva v spolupráci viacerých veterinárnych pracovísk. Máme zastúpenie kolegov rôznych špecializácií a tento dynamický kolektív neustále rozširujeme, pracujeme na svojich postupoch, pomáhame si a konzultujeme. Spája nás snaha poskytovať najlepšie veterinárne služby a mať spokojných zákazníkov, pri použití moderných postupov a technológií.
ID: 3968464  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac