Predavač/Predavačka - PRIMADONNA COLLECTION (nákupné centrum Stanica Nivy a Bory Mall)

primashoes, s.r.o.

Miesto práce
Stanica Nivy, bus station, Mlynské nivy, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacod 900€ a viac podľa skúseností + bonusy vo výške 20% platu za splnené ukazovatele + medziročné zvýšenie platu min. o 5%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád topánky a tvojou vášňou je štýl?
Ak áno, zašli nám svoj životopis!

PRIMADONNA COLLECTION je talianska značka, ktorá ponúka štýlovú dámsku obuv v spojení s kabelkami a rôznymi doplnkami.
PRIMADONNA COLLECTION symbolizuje módu, ktorá je blízka všetkým ženám, ich každodenným emóciám, ich túžbe byť jedinečná a ktorá vždy drží krok s aktuálnym trendom.
Značka momentálne pôsobí vo viac ako 18 krajinách spolu s viac ako 400 predajňami.
www.primadonnacollection.sk

Do nášho tímu hľadáme predavačov do predajne v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave.

Pracovná náplň:
• práca s tovarom (od topánok cez kabelky až po rôzne doplnky),
• komunikácia a starostlivosť o zákazníka,
• zabezpečenie vizuálu predajne,
• starostlivosť o predajňu.

Ponúkame Vám tieto benefity:
• prácu v mladom a dynamickom kolektíve,
• možnosť kariérneho rastu (v rámci rastu spoločnosti budú vznikať nové zaujímavé pracovné miesta),
• stravné lístky,
• bonusy za splnený mesačný ciel' tržieb,
• bonus za ukazovatele,
• stabilitu a dlhodobé zamestnanie,
• teambuildingové akcie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Uchádzač by mal:
• mať vášeň pre módu a štýl,
• mať min. stredoškolské vzdelanie,
• mať znalosť slovenského jazyka na komunikačnej úrovni,
• byť komunikatívny, zodpovedný a spoľahlivý,
• mať pracovné nasadenie a príjemné vystupovanie.
Skúsenosť v predajni s obuvou je veľmi vítaná.

PRIMADONNA COLLECTION je talianska módna značka, ktorá ponúka štýlovú dámsku obuv v spojení s kabelkami a rôznymi doplnkami. PRIMADONNA COLLECTION symbolizuje módu, ktorá je blízka všetkým ženám, ich každodenným emóciám, ich túžbe byť jedinečná a ktorá vždy drží krok s aktuálnym trendom. Značka momentálne pôsobí vo viac ako 18 krajinách spolu s viac ako 400 predajňami.
ID: 4415586  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac