Tímový/á manažér/ka

Primark

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Tímový/á manažér/ka budete:
  • Viesť a koučovať asistentov predaja vo svojom oddelení.
  • Tvoriť vysoko výkonný a angažovaný tím.
  • Podporovať predaj na svojom oddelení a zároveň zaisťovať skvelý zákaznícky zážitok.
  • Mať plnú obchodnú zodpovednosť za svoje oddelenie.
  • Mať dohľad nad pokladňami a kabínkami.
  • Spolupracovať s tímom vedenia predajne na podpore každodenného chodu predajne.

Prečo pozícia Tímového manažéra?

Je to skvelá príležitosť, ako rozvíjať manažérsku kariéru v Primarku. Poskytneme vám na mieru šitý program rozvoja manažmentu a podporu, aby ste sa na túto úlohu pripravili a pokročili vo svojej kariére a budete mať priamy vplyv na úspech nášho obchodu.

Čo dostanete na oplátku?

  • Zaujímavú a pestrú prácu pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť.
  • Osobný a profesijný rast.
  • Priateľský kolektív.
  • Prácu v spoločnosti orientovanej na ľudí, ktorá kladie dôraz na diverzitu, inklúziu a etiku.
  • Motivačné finančné ohodnotenie a zaujímavé benefity (elektronická stravovacia karta; zamestnanecká zľava; psychologické poradenstvo).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Retail.

Počet rokov praxe

2

  • Predchádzajúce skúsenosti v rýchlo sa meniacom maloobchodnom prostredí.
  • Skúsenosti s vedením tímu a schopnosť viesť a podporovať tím, aby dosiahol skvelé výsledky.
  • Schopnosť budovať skvelé pracovné vzťahy so všetkými kolegami z obchodu.
  • Dobré obchodné povedomie a prehľad o lokálnych podmienkach.
  • Silné zameranie na služby a skúsenosti s poskytovaním vynikajúceho zákazníckeho zážitku pri zachovaní vysokých štandardov predajne.
  • Angličtina na komunikačnej úrovni je výhodou.

Sme Primark – jedna z najväčších značiek v maloobchode s módou.

Máme korene v Írsku a v posledných rokoch sme sa rýchlo rozrástli. Máme viac ako 400 obchodov po celej Európe a Amerike. Ide nám predovšetkým o zábavu, módu a skvelú kariéru. Sme rýchli a po celú dobu ponúkame úžasnú módu za úžasné ceny.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Moskál Balážová
E-mail: poslať životopis
ID: 4426793  Dátum zverejnenia: 23.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac