Vedoucí oddělení v nově otevřené prodejně Primark

PRIMARK Prodejny s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme Primark – jedno z největších jmen mezi obchody s módními oděvy.

Jako vedoucí oddělení u nás budete důležitou součástí našeho manažerského týmu pro
maloobchod, povedete tým ambiciózních kolegů, v rámci kterého budete utvářet způsob,
jakým budeme pracovat v Praze. Je to skvělá příležitost a Vaše šance ovlivnit to, jak bude
celá země vnímat Primark.

Co budete dělat
Budete odpovědný/á za úspěch konkrétního oddělení. Ať už budete motivovat zaměstnance, nebo řídit stavy zásob, vaše obchodní povědomí a pozitivní přístup budou rozhodující při zajišťování spokojenosti zákazníků a výborných výsledků prodeje. Jedná se o prakticky zaměřenou pozici, kdy se budete starat o každý aspekt každodenního provozu svého oddělení – od rozpočtů po najímání a školení pracovníků až po provozní a bezpečnostní opatření.

Co budete potřebovat
Jako způsobilý uchazeč s dostatečnou dávkou entuziasmu a energie musíte mít minimálně tři roky manažerských zkušeností v prostřední maloobchodu. V ideálním případě jste působil/a v maloobchodě s módními oděvy. S jistotou o sobě můžete říct, že umíte komunikovat, vést a inspirovat ostatní a víte, jak pečovat o spokojenost zákazníků. Co se týče dokonalosti, nepřipouštíte kompromisy, a rozhodně se nebojíte cílů prodeje. Jejich naplňování a překračování budete ve skutečnosti brát jako výzvu.

Proč byste do toho měl/a jít
Tím, že se připojíte k týmu, který k vám bude nejen vzhlížet, ale zároveň vás bude podporovat i se od vás učit, budete moct být na svou pozici náležitě hrdý/á. Nejde jen o prostou pracovní pozici, ale o kariéru, co si budete budovat. S úžasnou prodejnou, která pro spokojenost zákazníků udělá i nemožné a vždy působí čistým, přívětivým a moderním dojmem, vstoupíte do prostředí, jež vás bude inspirovat k vedení. Současně však budete mít svobodu, jakým způsobem svůj tým povedete, dostane se vám důvěry, abyste mohl/a překonávat očekávání, i možnosti dalšího osobního i profesionálního rozvoje. S tím vším u nás můžete rozjet svou velmi slibnou kariéru.

Nabízíme:
• Zaměstnání na plný pracovní úvazek
• Konkurenceschopný plat
• Řadu benefitů
• Příležitost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
• Mezinárodní příležitosti k růstu
• Pět týdnů dovolené

Přihlaste se zasláním svého CV v angličtině.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

S kořeny v Irsku jsme se během posledních pár let rychle rozrůstali. V současné době máme přes 370 prodejen po celé Evropě a Americe. Nyní přicházíme do České republiky, kam chceme přinést úžasnou, cenově dostupnou módu pro lidi v Praze a jejím okolí. S čerstvým impulzem pro maloobchodní trh a cílem svoji přítomnost neustále rozšiřovat to bude vzrušující čas pro nás, pro český trh, ale také pro vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Karolinská 661/4, Karlín
186 00 Praha 8

Kontakt

ID: 3912569  Dátum zverejnenia: 18.5.2020