Skúšobný technik /Overovača tachografov

PRIMACLIMA, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.07.2022
1 000 EUR/mesiachrubá mzda: 1 000 eur + výkonnostné odmeny podľa interného mzdového systému

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Vykonávajú akreditované činnosti - skúšanie vozidiel/a overovanie tachografov v rozsahu svojho odborného vzdelania podľa schválených metód a pokynov,
 vykonávajú analýzu výsledkov, vrátane vyjadrenia o zhode,
 vystavujú a podpisujú Zákazkové listy, Protokoly z skúšky jednotlivo dokončovaného/prestavaného vozidla,
 vedú pracovné záznamy z meraní, ktoré vykonali,
 sú spoluzodpovední za vedenie a uchovávanie predpísanej evidencie dokumentov,
 používajú správne meracie zariadenia s platnou kalibráciou na základe oprávnenia na daný účel, so zabezpečenou nadväznosťou na etalóny vyššej metrologickej kvality,
 sú spoluzodpovední za stav meracích a kalibračných zariadení,
 spolupracujú na spracovaní výsledkov meraní
 dodržiavajú požiadavky na prostredie pri meraní,
 prerušia skúšku a overovanie vozidiel v prípade podozrenia z nezhodnej práce a bezodkladne o tom oboznámia MK,
 upozorňujú na vzniknuté nezhody, zúčastňujú sa na odstránení príčiny a vzniku nezhôd, aj pri interných / externých auditoch, podieľajú sa na opatreniach zamedzujúcich vzniku nezhôd,
 plnia pokyny riaditeľa skúšobne a manažéra kvality,
 komunikujú so zákazníkom od prijatia zákazky až po odovzdanie vozidla a dokumentov,
 kontrolujú identitu vozidla na základe podkladov od zákazníka a prevezmú vozidlo na skúšanie
 zodpovedajú za kvalitu všetkých činností, ktoré vykonávajú a za požadovanú úroveň svojej práce,
 dodržiavajú zásady uvedené v PK,
 uvedomujú si závažnosti a dôležitosti svojich činností a svojho príspevku k dosiahnutiu cieľov systému manažérstva,
 dodržiavajú pracovnú disciplínu, pracovné postupy a predpisy BOZP a PO,
 zálohujú údaje v PC (laptopoch) aspoň 1-krát mesačne v zdieľanom priečinku,
 dodržiavajú mlčanlivosť o dôverných informáciách získaných v rámci prác súvisiacich s kalibráciou/overovaním tachografov.
 zúčastňujú sa interných a externých auditov

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, Vaše žiadosti o prijatie a životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected]. Do žiadosti o zamestnania je nevyhnutné pripojiť nižšie uvedený text, inak búdu Vaše žiadosti a životopisy automaticky zlikvidované: „Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti PRIMACLIMA, a. s.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný po dobu 3 mesiacov a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať“.
Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách, budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť, logické myslenie
- komunikatívnosť
- precíznosť
- spôsobilosť na výkon overovania tachografov vydaný SMÚ( povinnosť úspešného absolvovania skúšky v SMÚ a školení , po nástupe),

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom chladiarenských agregátov značky Carrier Transicold pre Slovenskú republiku a Maďarskú republiku s vlastnou servisnou sieťou. Naša spoločnosť je etablovaný importér nadstavieb značka Lamberet a chladiarenských návesov.
Viac o nás nájdete na www.primaclima.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4342940  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac