Obchodný námestník

PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o.

Miesto práce
Tatranská 295, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
930 EUR/mesiacK základnej mzde 930,- EUR je vyplácané osobné ohodnotenie + prémie, mzda spolu min. 2 000,- EUR po komplexnom zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné riadenie obchodných činností v oblasti prenájmu nehnuteľností
• Príprava a spracovanie zmluvných dokumentov, súvisiacich s obchodnou činnosťou v oblasti prenájmu nehnuteľností
• Spracovanie písomností a materiálov, súvisiacich s obchodnou činnosťou
• Komunikácia, rokovania s partnermi v súvislosti s obchodnou činnosťou.
• Zabezpečenie obsadenosti prenajímaných priestorov v nehnuteľnostiach prenájmom
• Marketing v oblasti realít

Práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, marketing, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii minimálne 1 rok
- schopnosť riadiť procesy v obchodnej činnosti, súvisiace s prenájmom nehnuteľností
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- znalosť legislatívy v príslušnej oblasti
- iniciatíva, zodpovednosť
- samostatnosť
- dobrá znalosť MS Office

V súčasnosti je hlavnou činnosťou obchodnej spoločnosti PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. prenájom nehnuteľnosti, komplexná správa spoločností, ktoré vlastnia nehnuteľnosti a rozvoj spravovaného nehnuteľného majetku
ID: 3841241  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac