Technicko - prevádzkový námestník

PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o.

Miesto práce
Tatranská 295, 017 01 Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
930 EUR/mesiacK základnej mzde 930,- EUR je vyplácané osobné ohodnotenie a prémie, mzda spolu cca 2000,- EUR po komplexnom zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné riadenie procesov v technicko - prevádzkovej oblasti so zameraním na správu nehnuteľností
- Riadenie výberových konaní v technicko - prevádzkovej oblasti so zameraním na rekonštrukcie, opravy nehnuteľností a projektové práce
- Koordinácia prípravy ročných plánov v oblasti rekonštrukcií, opráv nehnuteľností a projektových prác.

Práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, technické, energetické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii 1 rok
Iniciatíva a zodpovednosť
Výborné organizačné a komunikačné schopnosti
Znalosť legislatívy v príslušnej oblasti
Znalosť strojopisu vítaná

V súčasnosti je hlavnou činnosťou obchodnej spoločnosti PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. prenájom nehnuteľnosti, komplexná správa spoločností, ktoré vlastnia nehnuteľnosti a rozvoj spravovaného nehnuteľného majetku
ID: 3605916  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac