Špecialista predaja v DROGÉRII v Rovinke, PRIMA drogéria farby-laky

PRIMA drogéria farby-laky s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 339, Rovinka
Termín nástupu
1.4.2021
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1 000 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v pokladni
• vykladanie a preberanie tovaru
• komunikácia so zákazníkom, poradenstvo, aktívny predaj

• práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti,
• 8h pracovná doba (7.30-15h alebo 10-18h a každá druhá sobota 7.30-12h),
• vyhodné zamestnanecké zľavy na nákup tovaru,
• zaujímavé odmeny pri pracovných a životných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu.

K žiadosti je nútné zaslať aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Z. č. 18/2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• prax na obdobnej pozícii vítaná
• ochota učiť sa novým veciam,
• spolahlivost a zodpovedný prístup k práci,
• aktívny prístup k práci a zákazníkovi

Predajňa PRIMA drogéria farby-laky sa nachádza v Rovinke a je súčasťou známej siete TOP drogérie. Predajňa si za 25 rokov fungovania získala množstvo spokojných zákazníkov. Ponúkame maloobchod a veľkoobchod s drogériou, kozmetikou, farby-laky, kuchynské potreby, hnojivá, postreky, a veľa iných.
Našou prioritou je aj naďalej vytvárať príjemné nákupné prostredie menšej predajne s osobným prístupom k zákazníkovi ktorý sa u nás bude cítiť dobre a bude sa rád vracať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4032111  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac