Analytik controllingu a riadenia bilancie

Miesto práce
Bratislava
  • základná mzda od 1400 €, v závislosti od skúseností a znalostí, potom postupný nárast
  • mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme zodpovedného, učenlivého a pozitívne naladeného kolegu so silným analytickým a logickým myslením, so schopnosťou vidieť veci v súvislostiach a zmyslom pre poriadok a detail. Ako analytik sa budete podieľať na príprave reportov, ako aj ad hoc analýz pre potreby manažmentu.

Čo od Vás budeme očakávať?

  • príprava reportov finančných výsledkov banky, ich analýza a následná komunikácia manažmentu
  • pomáhať pri zbere a spracovávaní dát v oblasti úrokov a poplatkov banky a spolupracovať pri ich analýze
  • podieľať sa na zbieraní a sumarizovaní dát v oblasti úverových, depozitných a medzibankových obchodov a využívať ich pre prípravu ad hoc reportov
  • spolupracovať s tímom kolegov pri vypracovávaní ročného obchodného a finančného plánu a pri pravidelnom plánovaní (príprava forecastov)
  • napomáhať pri získavaní, spracovávaní a analyzovaní dát v oblasti operatívnych nákladov
  • prinášať návrhy na zjednodušenia a zefektívnenia zavedených postupov a procesov
  • aktívne spolupracovať s kolegami v rámci tímu
  • podieľať sa na efektívnom napĺňaní požiadaviek interných klientov

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • interné zaškolenie a podpora pri odbornom a osobnostnom raste
  • mobilný telefón s výhodným paušálom aj na súkromné využitie
  • finančný príspevok na stravovanie
  • stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • pravidelné teambuildingové, športové alebo kultúrne aktivity s kolegami

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Finančná matematika alebo Hospodárska informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
SQL - Pokročilý
Visual Basic for Applications (VBA) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • výborná znalosť MS Excel – predošlá prax so spracovaním dát a VBA výhodou
  • práca s databázovými nástrojmi a znalosť SQL
  • výborné analytické, logické a technické myslenie (práca s veľkým množstvom dát)
  • samostatnosť, spoľahlivosť a presnosť
  • zmysel pre detail a zameranie na výsledky a kvalitu práce
  • chuť učiť sa, pracovať na sebe a rozvíjať svoje zručnosti
  • tímový duch a otvorená komunikácia
  • nadšenie pre prácu a potreba byť užitočný
  • vysoké pracovné nasadenie a orientácia na výsledky
  • schopnosť prinášať zjednodušenia a inovácie
  • odolnosť voči stresu a flexibilita
  • anglický jazyk na aktívnej úrovni výhodou

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 4590606  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac