Produktový manažér pre elektronické bankovníctvo

Miesto práce
Bratislava
  • základná mzda od 1400 €, v závislosti od skúseností a znalostí, potom postupný nárast
  • mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme spoľahlivého, tímového kolegu s logickým a analytickým myslením, ktorý má zmysel pre detail a láka ho svet mobilných aplikácii a internetového bankovníctva.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • vyhľadávať nové príležitosti pre vylepšenie proklientskeho smerovania elektronického bankovníctva
  • podieľať sa na implementácii zmien služieb a servisov mobilnej aplikácie a v Internet bankingu
  • komplexná starostlivosť o procesy a správu užívateľov služieb elektronického bankovníctva
  • sledovať legislatívne zmeny a spolupracovať pri tvorbe a úprave produktovej dokumentácie, zmlúv a obchodných podmienok za oblasť elektronického bankovníctva
  • aktívne spolupracovať s ostanými produktovými tímami a efektívne podporovať ostatné tímy banky pre oblasť elektronického bankovníctva
  • sledovať dianie na trhu, mať prehľad o konkurencii

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • interné školenia a podpora pri osobnostnom raste
  • mobilný telefón s výhodným paušálom aj na súkromné využitie.
  • finančný príspevok na stravovanie
  • príjemné, moderné pracovné prostredie
  • stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie až 30 €, v závislosti od odpracovaných rokov
  • pravidelné teambuildingové, športové alebo kultúrne aktivity s kolegami

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • predošlá prax v oblasti navrhovania web stránok prípadne iných internetových aplikácií veľkou výhodou
  • záujem o nové technológie a mobilné aplikácie
  • pokročilá znalosť práce v MS Excel
  • analytické, logické a technické myslenie
  • schopnosť prinášať zjednodušenia a zmysluplné riešenia
  • proaktivita a otvorenosť voči zmenám

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 4509540  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac