Dlhodobá brigáda pre študenta VŠ (IT odbor) v banke na divízii IT a digitalizácie

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
  • 5€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na centrálu Prima banky v Žiline do tímu divízie IT a digitalizácie hľadáme šikovných študentov vysokej školy, ktorí sú nadšencami IT technológií a majú záujem získať skúsenosti v bankovníctve.

Čo budeme od Vás očakávať?

  • Spoluprácu na príprave a realizácii projektov IT.
  • Efektívnu komunikáciu s kolegami v rámci divízie IT a digitalizácie.
  • Záujem o trendy v informačných technológiách a schopnosť aplikovať nové postupy pri návrhu a implementácii riešení.

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:

  • Základná mzda 5€/hod.
  • Časová flexibilita - rozsah práce max. 20 hod týždenne.
  • Získanie užitočných pracovných skúsenosti.
  • Možnosť dlhodobej spolupráce – výborná príležitosť kariérne rásť a posunúť sa na ďalšie zaujímavé pracovné pozície v rámci našej divízie IT a digitalizácie v Žiline.
  • Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vítaná znalosť niektorej z nasledovných technológií – MS Office 2010 a 2013, SQL, .NET
  • Veľmi dobré logické, analytické a technické myslenie.
  • Vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti.
  • Vzdelanie v odbore IT, technické zameranie.
  • Anglický jazyk - mierne pokročilý.

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 4507951  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.