Firemný bankár pre Bratislavský región

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • základná mzda od 1200 €, v závislosti od skúseností a znalostí, potom postupný nárast
  • 500 až 1500 € kvartálna variabilná zložka závislá od predaja produktov
  • ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonností
  • mimoriadne odmeny a súťaže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme cieľavedomého tímového hráča s orientáciou na výsledky, ktorý dokáže budovať dlhodobé pozitívne vzťahy s klientmi.

Čo od vás budeme ďalej očakávať?
  • pripravovať ponuky a realizovať predaj produktov pre firemných klientov, mestá a obce
  • rozširovať portfólio aktívnych klientov banky
  • zaisťovať dlhodobé pozitívne vzťahy a vykonávať pravidelné stretnutia s klientmi
  • vykonávať pravidelný monitoring
  • prispievať k rozvoju obchodných aktivít banky v pridelenom regióne
  • komunikovať s ostatnými odbormi banky

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
  • Mobilný telefón aj na súkromné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív v prosperujúcej spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. CV zasielajte v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vhodný kandidát na pozíciu Firemného bankára spĺňa nasledujúce požiadavky:
  • predchádzajúce skúsenosti v oblasti firemného financovania min. 2 roky
  • profesionálne vystupovanie, orientáciu na klienta
  • odborné znalosti z oblasti firemného a korporátneho bankovníctva
  • znalosť podnikateľského prostredia v regióne a privátnej klientely je veľkou výhodou
  • schopnosť doťahovať veci do úspešného konca – silné zameranie na výsledok
  • pripravenosť cestovať po regióne (aktívny vodič)

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3850331  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac