Špecialista vymáhania retailových pohľadávok

Miesto práce
Žilina
  • základná mzda od 900 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast
  • 2500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti
  • mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania nášho tímu v Žiline, hľadáme spoľahlivého a argumentačne zdatného kolegu so zmyslom pre detail.
Ako Špecialista vymáhania retailových pohľadávok budete zabezpečovať efektívny proces vymáhania problematických retailových úverov.

Čo od Vás budeme očakávať?

  • efektívne uplatňovanie nárokov banky na súdoch
  • zastupovanie banky na súdnych pojednávaniach
  • prípravu podaní banky v súdnych konaniach na všetkých stupňoch
  • prípravu podaní v exekučných, konkurzných a reštrukturalizačných konaniach
  • aktívne komunikovať s exekútormi a správcami
  • navrhovať postupy vo vymáhaní pohľadávok pre príslušné kompetenčné stupne banky
  • aktívne spolupracovať s kolegami v rámci odboru
  • navrhovať zjednodušenia pre bankové procesy v oblasti vymáhania

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
  • Atraktívne finančné ohodnotenie – fixná zložka + ročné odmeny
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom aj na osobné účely.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, stravné lístky.
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Prostredie stabilnej a dynamicky rastúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • predošlá prax 2 roky v oblasti práva
  • znalosť príslušnej legislatívy
  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • zmysel pre detail, dôslednosť a systematický prístup
  • schopnosť doťahovať úlohy do úspešného konca, zameranie na výsledky
  • analytické, koncepčné a kritické myslenie
  • asertivitu, schopnosť argumentácie a proaktívny prístup k úlohám
  • flexibilitu a schopnosť prinášať zefektívnenia
  • tímového ducha a profesionálnu úroveň komunikácie
  • vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3626178  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - základná mzda od 900 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast - 2500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti - mimoriadne odmeny