Špecialista pre servis pobočiek a centrály

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
  • základná mzda od 850 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom možný postupný nárast
  • 2 500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý je manuálne zručný, má dobré organizačné schopnosti a je inovatívny a spoľahlivý.

Na pozícii Špecialista pre servis pobočiek a centrály budete zabezpečovať výkon opráv a pravidelných servisov na pobočkách banky ako aj na centrále v Bratislave.

Vašou hlavnou náplňou práce bude :
  • Zodpovednosť za servis na všetkých pobočkách, prípadne priama realizácia servisu a zabezpečenie rýchleho vyriešenia vzniknutých havárii na pobočkách.
  • Zodpovednosť za servis na centrále – priamy výkon, prípadne zabezpečenie servisnej firmy, riešenie havárií.
  • Vytváranie/aktualizácia zoznamu firiem vykonávajúcich servisné práce.
  • Cenové porovnania dodávateľov servisných prác, spolupráca pri výberových konaniach, vystavovanie objednávok, dozor pri výkone servisných prác, kontrola kvality vykonanej práce, kontrola oprávnenosti výšky fakturácie, fakturácia.
  • Dozor nad vykurovacími telesami na centrále a pobočkách (kuričský preukaz pre plyn do 100kW je výhodou).
  • Spolupráca pri zabezpečení potrebných revízií.

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
  • Príležitosť byť úspešným v banke, ktorá v kľúčových oblastiach biznisu rastie 3x rýchlejšie ako zvyšok trhu
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • Mobilný telefón aj na súkromné účely
  • Priestor pre profesionálny rozvoj v oblasti bankovníctva
  • Byť súčasťou spoločnosti, ktorá sa riadi hodnotami ako: jednoduchosť, zrozumiteľnosť, férovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro, stavebné, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Dobrá orientácia v oblasti TZB (technického zariadenia budov)
  • Znalosť príslušných zákonov, vyhlášok a noriem
  • Prax v uvedenej oblasti min. 2 roky.
  • Komunikatívnosť, bezúhonnosť, samostatnosť, lojálnosť.
  • Kuričský preukaz pre plyn do 100kW výhodou.
  • Zameranie na efektívne vyriešenie problémov a na výsledky so zmyslom pre detail
  • Vyjednávacie a argumentačné zručnosti
  • Technické a analytické myslenie
  • Časová flexibilita a ochota cestovať

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 124 pobočiek a 291 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3490089   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   • základná mzda od 850 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom možný postupný nárast • 2 500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti