Špecialista platobných služieb

Miesto práce
Žilina
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
  • základná mzda od 800€, v závislosti od skúseností a znalostí, potom postupný nárast
  • 2500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonností
mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na centrále v Žiline hľadáme spoľahlivého a tímovo orientovaného kolegu so zmyslom pre detail a systém. Po dôkladnom zaučení do zaujímavej oblasti bankovníctva budete ako špecialista platobných služieb realizovať, back-office aktivity súvisiace s činnosťami zameranými a platobný styk, korešpondenčné bankovníctvo a trade finance produkty.

Čo od Vás budeme po zaškolení očakávať?
  • zabezpečenie činností súvisiacich s back-office prevádzkou platobného styku
  • vykonávanie korešpondenčného bankovníctva a správu nostro a loro účtov banky
  • vykonávanie činností v oblasti trade finance
  • evidenciu dát v príslušných vnútrobankových systémoch, vedenie dokumentácie s tým súvisiacej
  • vyhotovovanie a zasielanie klientskej dokumentácie v súlade s vnútrobankovými pokynmi a legislatívnymi povinnosťami banky
  • support pobočkám za zverenú oblasť

  • podpora pri osobnostnom raste a možnosť vypracovať sa a kariérne postúpiť na ďalšie zaujímavé pozície
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších
  • mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely
  • stravné lístky
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • prax v oblasti bankovníctva minimálne 1 rok
  • vytrvalosť, spoľahlivosť, dôslednosť a presnosť
  • administratívne zručnosti a zmysel pre systematickú prácu
  • analytické myslenie s vysokým zameraním na detail
  • schopnosť myslieť v súvislostiach
  • znalosť bankového systému MIDAS je výhodou
  • samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 125 pobočiek a 287 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3467938   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   - základná mzda od 800€, v závislosti od skúseností a znalostí, potom postupný nárast - 2500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonností mimoriadne odmeny