Interný audítor/ka

Miesto práce
Bratislava
• základná mzda od 950 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast
• 2 500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti
• mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme komunikatívneho, zodpovedného, učenlivého a pozitívne naladeného auditora so schopnosťou vidieť veci v súvislostiach a zmyslom pre poriadok a detail, ktorého láka svet bankovníctva, a ktorý využije jedinečnú príležitosť realizovať svoje skúsenosti z oblasti interného auditu.

Čo budeme od Vás očakávať?

• analýza auditovaného procesu
• identifikácia slabých miest
• analýzy účinnosti a efektívnosti existujúcich procesných kontrol na základe získaných informácií a dát
• identifikácia nedostatkov a rizík, ich príčin a dôsledkov
• návrh efektívnych a účinných odporúčaní na zlepšenie procesu
• príprava správy pre manažment
• kontrola plnenia prijatých odporúčaní

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, matematické, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prax v oblasti bankovníctva, minimálne 2 roky
  • VŠ vzdelanie ekonomického, technického alebo matematického smeru (MFF UK, EU, FM UK)
  • prax v internom audite, riadení rizík banky, alebo externom audite so zameraním na finančné služby, 2 roky
  • pokročilá znalosť MS Excel podmienkou - skúsenosti s procesnou a dátovou analýzou výhodou
  • výborný písomný prejav - schopnosť vystihnúť podstatu veci a logicky štrukturovať text, vytvárať zrozumiteľné schematické zobrazenia procesov
  • všeobecný prehľad o fungovaní banky a znalosť bankových produktov veľkou výhodou
  • znalosť bankových produktov a procesov a princípov riadenia rizík banky
  • skúsenosti s procesnou a dátovou analýzou
  • výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
  • prinášať a presadzovať efektívne a účinné riešenia
  • silný zmysel pre detail
  • logické, koncepčné a kriticko-analytické myslenie
  • tímovosť, samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť
  • iniciatíva, dôkladnosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa a pochopiť
  • samostatný výkon a schopnosť pracovať v tíme

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3467685  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: • základná mzda od 950 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast