Interný audítor pre oblasť IT a bezpečnosti

Miesto práce
Bratislava
• základná mzda od 1 300 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast
• 2 500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti
• mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na centrále v Bratislave alebo v Žiline hľadáme komunikatívneho, zodpovedného, technicky zdatného, učenlivého a pozitívne naladeného kolegu so schopnosťou vidieť veci v súvislostiach, zmyslom pre systém a detail.
Vašou kľúčovou zodpovednosťou na tejto pozícii bude napomáhať napĺňaniu stratégie banky cez výkon audítorských činností so zameraním na kvalitu a efektívnosť informačnej bezpečnosti banky a procesov prevádzky a správy IT v súlade s platnou legislatívou s prihliadnutím na biznis požiadavky.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • analýza auditovaného procesu a informačného systému
  • poskytovanie konzultácií v oblasti IT a IT bezpečnosti
  • analýzu účinnosti a efektívnosti existujúcich procesných kontrol na základe získaných informácií a dát
  • identifikácia nedostatkov a rizík, ich príčin a dôsledkov
  • návrh efektívnych a účinnych odporúčaní na zlepšenie procesu
  • príprava správy pre manažment
  • kontrola plnenia prijatých odporúčaní

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika alebo elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prax v oblasti bankovníctva, IT audit, IT bezpečnosť, alebo IT prevádzka minimálne 2 roky
  • znalosť zákonov súvisiacich s informačnou bezpečnosťou, bezpečnostných štandardov a noriem, taktiež znalosť štandardov pre audit IT.
  • prehľad o sieťovej infraštruktúre, operačných systémoch a databázových prostrediach a skúsenosti s procesnou a dátovou analýzou
  • všeobecný prehľad o fungovaní banky a legislatíve regulujúcej podnikanie banky
  • všeobecná znalosť bankových produktov, procesov a princípov riadenia rizík banky
  • výborný písomný prejav - schopnosť vystihnúť podstatu veci a logicky štrukturovať text, vytvárať zrozumiteľné schematické zobrazenia procesov
  • VP. sk B – aktívny vodič

Kandidát by sa mal ďalej vyznačovať:
  • výbornými komunikačnými a argumentačnými schopnosťami
  • schopnosťou prinášať a presadzovať efektívne a účinné riešenia
  • silným zmyslom pre detail
  • logickým, koncepčným a kriticko-analytickým myslením
  • samostatnosťou, zodpovednosťou a dôslednosťou
  • schopnosťou rýchlo sa učiť
  • schopnosťou efektívnej tímovej spolupráce
  • nadšením pre prácu a potrebou byť užitočným
  • vysokým pracovným nasadením a orientáciou na výsledky

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3467684  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: • základná mzda od 1 300 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast