Riaditeľ odboru korporátneho úverového rizika

Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
  • základná mzda od 2 200 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast
  • ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti
  • mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho manažérskeho tímu v Bratislave, alebo v Žiline hľadáme kolegu, ktorý bude podporovať Prima banku v ďalšom raste úverov v segmente podnikateľov, malých a stredných firiem a miest a obcí.

Čo budeme od Vás očakávať?
  • Tvorbu metodiky a podieľanie sa na tvorbe úverovej politiky za oblasť korporátneho úverového rizika
  • V rámci pridelených kompetencií zabezpečenie schvaľovania, analýz, hodnotenia a ošetrovania úverového rizika pri poskytovaní nového financovania, zmenách financovania a monitoringu poskytnutého financovania korporátnym klientom
  • Spracovanie finančnej analýzy a ratingu klientov
  • Zodpovednosť za posudzovanie hodnoty, monitoring a prehodnotenie záruk prijatých za poskytnuté financovanie
  • Zabezpečenie funkčnosti procesov, ich zjednodušovanie a zefektívňovanie
  • Poskytovanie konzultačnej, poradenskej a školiacej činnosti kolegom v oblasti riadenia úverového rizika, monitoringu, finančných a nefinančných analýz klienta
  • Riadenie a rozvoj tímu úverových a finančných analytikov
  • Aktívnu spoluprácu s ďalšími odbormi

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie, matematika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa (ekonómia, financie, matematika)
  • Prax s vedením tímu podmienkou
  • Prax v oblasti riadenia rizík min. 5 rokov (preferovaná je práca vo finančnej inštitúcií)
  • Orientácia v rámci príslušnej legislatívy v oblasti riadenia rizík

Ďalšie nevyhnutné predpoklady úspešného kandidáta sú:
  • Silná osobnosť s výbornými manažérskymi, organizačnými a komunikačnými schopnosťami
  • Schopnosť navrhovať a implementovať zmeny v procesoch
  • Analytické myslenie
  • Zameranie na výsledky so zmyslom pre detail
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 125 pobočiek a 287 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3461273   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   •základná mzda od 2 200 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast • 2 500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti • mimoriadne odmeny