Špecialista IT bezpečnosti

Miesto práce
Žilina
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
  • základná mzda od 1100 € v závislosti od Vašich skúseností a znalostí, potom postupný nárast
  • 2 500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti
  • mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý má pozitívny a prokatívny prístup, je zodpovedný a chce za sebou vidieť výsledky.

  • Od vhodného kandidáta očakávame, že dokáže rýchlo získať prehľad a orientáciu v bankových systémoch.
  • Je schopný efektívne komunikovať s kolegami z rôznych odborov v rámci banky a poskytovať poradenstvo k bezpečnostnej politike v oblasti informačných technológií.
  • Preferujeme dôsledného a precízneho kandidáta, schopného konštruktívne riešiť problémy.
  • Vhodný uchádzač má dobré logické a analytické myslenie, má triezvy pohľad na vec, zmysel pre detail a schopnosť doťahovať veci do úspešného konca.

Hlavné činnosti:
  • Navrhovanie, vytváranie a aktualizovanie bezpečnostnej politiky spoločnosti v oblasti informačných technológií.
  • Zabezpečovanie prevádzky a konfigurácie bezpečnostných systémov.
  • Testovanie a analyzovanie úrovne ochrany informačných systémov.
  • Identifikovanie a vyhodnocovanie bezpečnostných rizík, hrozieb a prienikov, vykonávanie opatrení na ich odstránenie.
  • Poskytovanie poradenstva v oblasti zabezpečenia informačných technológií.

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Podpora pri osobnostnom raste a možnosť odborne rásť.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • prax 2 roky v požadovanej špecializácií
  • znalosť MS Windows Server, MS Exchange Server, Citrix, VMWare
  • znalosť Lotus Notes na základnej úrovni
  • dôslednosť, precíznosť
  • schopnosť riešiť problémy
  • odolnosť voči stresu
  • technické myslenie
  • schopnosť pracovať v tíme

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 125 pobočiek a 287 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3439500   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 1100 € v závislosti od Vašich skúseností a znalostí, potom postupný nárast, 2 500 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti, mimoriadne odmeny