HR špecialista

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte cit na ľudí a radi s nimi komunikuje? A máte k tomu aj silnú dávku biznis zamerania, drive a potrebu pracovať pre úspešnú spoločnosť? Zistili ste, že korporátny svet je ťažkopádny a uvítate rýchlosť a zmysluplnosť?
Do nášho tímu ľudských zdrojov v Bratislave hľadáme šikovného, akčného a pozitívneho tímového hráča.

Čo budeme od Vás očakávať?
  • V spolupráci s manažérmi realizovať výbery kandidátov na vybrané pracovné pozície pre centrálu banky a vo zverenom regióne v pobočkovej sieti.
  • Monitorovať úspešnosť onboarding a adaptačného procesu nových zamestnancov v spolupráci s riaditeľmi pobočiek či manažérmi odborov identifikovať potenciál a priestor na ďalší rozvoj zamestnancov.
  • Pravidelne komunikovať s manažérmi a budovať s nimi partnerské vzťahy založené na báze dôvery a biznis priorít.
  • Byť manažérom „pravou rukou“ v personálnych otázkach.
  • Spolupracovať s kolegami v rámci HR tímu a podieľať sa na realizácii ďalších HR procesov.

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamou odpoveďou na [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • min predošlá prax v oblasti ľudských zdrojov (z personálnej agentúry alebo inhouse tímu ľudských zdrojov) podmienkou
  • VP. sk. B - aktívny vodič

Radi vás privítame v našom tíme ak máte:
  • radosť z práce a z kontaktu s ľuďmi a rýchlu adaptáciu na nové prostredie
  • schopnosť budovať pozitívne vzťahy a komunikovať na profesionálnej úrovni
  • triezvy pohľad a cit na ľudí, schopnosť vidieť ich silné aj slabé stránky a ich dlhodobý potenciál/riziká
  • analytické myslenie
  • rovnomerné zameranie na vzťahy aj na výsledky, vytrvalosť, húževnatosť a proaktivitu
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu a zameranie na detail
  • orientáciu na biznis priority a schopnosť konštruktívne riešiť problémy
  • zvládnutý multitasking a doťahujete veci do úspešného konca
  • organizačné schopnosti a ste tímový háč.

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3341393  Dátum zverejnenia: 21.3.2018