Produktový manažér pre depozitné a kartové produkty (vhodné aj pre absolventa)

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme spoľahlivého, tímového kolegu s logickým myslením a so zmyslom pre detail.
Na pozícií Produktového manažéra budete riešiť životný cyklus depozitných produktov a kariet .

Čo od Vás budeme očakávať?
  • podieľať sa na vytváraní nových príležitostí pre vylepšenie proklientského smerovania produktov a služieb
  • starať sa o portfólio zverených depozitných produktov
  • zjednodušovať interné postupy a procesy,
  • tvoriť a aktualizovať produktovú metodiku a s ňou súvisiace predpisy
  • vytvárať a spracovávať zmluvnú dokumentáciu k produktom
  • sledovať legislatívne zmeny a participovať na zavádzaní zmien do procesov banky.
  • pripravovať požiadavky na implementáciu zmien do bankových systémoch, a následne testovať ich funkčnosť
  • aktívne spolupracovať s ostatnými odbornými útvarmi banky
  • pripravovať, viesť školenia a poskytovať produktovú podporu pre predajnú sieť banky
  • sledovať dianie na trhu, mať prehľad o konkurencii

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Podpora pri osobnostnom raste.
  • Ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie.
  • Mladý dynamický kolektív.
  • Pružný pracovný čas.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax v bankovníctve, poisťovníctve alebo finančného sprostredkovania v oblasti produktového manažmentu vítaná
  • analytické, logické a praktické myslenie
  • schopnosť prinášať zjednodušenia a zmysluplné riešenia
  • systematický prístup k práci a schopnosť orientovať sa v procesoch
  • proaktivita a otvorenosť voči zmenám
  • aktívny vodič

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov