Junior Controller - vhodné aj pre absolventov VŠ

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme technicky zdatného, zodpovedného, učenlivého a pozitívne naladeného absolventa VŠ so silným analytickým a logickým myslením, so schopnosťou vidieť veci v súvislostiach a zmyslom pre poriadok a detail, ktorého láka svet bankovníctva a využije jedinečnú príležitosť získať vedomosti a skúsenosti z oblasti controllingu, plánovania a analýz.

Vašími úlohami bude:
  • Pomáhať pri zbere a spracovávaní dát v oblasti úrokov a poplatkov banky a spolupracovať pri ich analýze
  • Podieľať sa na zbieraní a sumarizovaní dát v oblasti úverových, depozitných a medzibankových obchodov a využívať ich pre prípravu ad hoc reportov
  • Spolupracovať s tímom kolegov pri vypracovávaní ročného obchodného a finančného plánu a pri pravidelnom plánovaní (príprava forecastov)
  • Napomáhať pri získavaní, spracovávaní a analyzovaní dát v oblasti Opexov
  • Prinášať návrhy na zjednodušenia a zefektívnenia zavedených postupov a procesov
  • Aktívne spolupracovať s kolegami v rámci controllingového tímu
  • Podieľať sa na efektívnom napĺňaní požiadaviek interných klientov

  • Ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie.
  • Mladý dynamický kolektív.
  • Pružný pracovný čas.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančná matematika alebo Hospodárska informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Access - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • absolvovaný odbor Finančná matematika alebo Hospodárska informatika veľkou výhodou
  • výborná znalosť MS Excel – predošlá prax so spracovaním veľkého množstva dát výhodou
  • skúsenosti z oblasti programovania (VBA, príp. SQL) výhodou
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni (písomne)
  • VP sk. B - aktívny vodič

Vhodný kandidát by sa mal tiež vyznačovať:
  • výborným analytickým, logickým a technickým myslením (práca s veľkým množstvom dát)
  • samostatnosťou, spoľahlivosťou a presnosťou
  • zmyslom pre detail a zameraním na výsledky a kvalitu práce
  • chuťou učiť sa, pracovať na sebe a rozvíjať svoje zručnosti
  • tímovým duchom a otvorenou komunikáciou
  • nadšením pre prácu a potrebou byť užitočným
  • vysokým pracovným nasadením a orientáciou na výsledky
  • schopnosťou prinášať zjednodušenia a inovácie
  • odolnosťou voči stresu a flexibilitou

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 128 pobočiek a 283 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3134312   Dátum zverejnenia: 17.7.2017