Interný audítor pre oblasť IT a bezpečnosti

Miesto práce
Bratislava, Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na centrále v Bratislave alebo v Žiline hľadáme komunikatívneho, zodpovedného, technicky zdatného, učenlivého a pozitívne naladeného kolegu so schopnosťou vidieť veci v súvislostiach, zmyslom pre systém a detail.
Vašou kľúčovou zodpovednosťou na tejto pozícii bude napomáhať napĺňaniu stratégie banky cez výkon audítorských činností so zameraním na kvalitu a efektívnosť informačnej bezpečnosti banky a procesov prevádzky a správy IT v súlade s platnou legislatívou s prihliadnutím na biznis požiadavky.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • analýza auditovaného procesu a informačného systému
  • poskytovanie konzultácií v oblasti IT a IT bezpečnosti
  • analýzu účinnosti a efektívnosti existujúcich procesných kontrol na základe získaných informácií a dát
  • identifikácia nedostatkov a rizík, ich príčin a dôsledkov
  • návrh efektívnych a účinnych odporúčaní na zlepšenie procesu
  • príprava správy pre manažment
  • kontrola plnenia prijatých odporúčaní

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamou odpoveďou na hr@primabanka.sk.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika alebo elektrotechnika

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť zákonov súvisiacich s informačnou bezpečnosťou, bezpečnostných štandardov a noriem, taktiež znalosť štandardov pre audit IT.
  • prehľad o sieťovej infraštruktúre, operačných systémoch a databázových prostrediach a skúsenosti s procesnou a dátovou analýzou
  • všeobecný prehľad o fungovaní banky a legislatíve regulujúcej podnikanie banky
  • všeobecná znalosť bankových produktov, procesov a princípov riadenia rizík banky
  • výborný písomný prejav - schopnosť vystihnúť podstatu veci a logicky štrukturovať text, vytvárať zrozumiteľné schematické zobrazenia procesov
  • VP. sk B – aktívny vodič

Kandidát by sa mal ďalej vyznačovať:
  • výbornými komunikačnými a argumentačnými schopnosťami
  • schopnosťou prinášať a presadzovať efektívne a účinné riešenia
  • silným zmyslom pre detail
  • logickým, koncepčným a kriticko-analytickým myslením
  • samostatnosťou, zodpovednosťou a dôslednosťou
  • schopnosťou rýchlo sa učiť
  • schopnosťou efektívnej tímovej spolupráce
  • nadšením pre prácu a potrebou byť užitočným
  • vysokým pracovným nasadením a orientáciou na výsledky

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 127 pobočiek a 282 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3097659   Dátum zverejnenia: 4.12.2017