Investičný manažér

Miesto práce
Bratislava, Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý je pozitívny, proaktívny, proklientsky orientovaný a hlavne spoľahlivý, zodpovedný, samostatný a ústretový.
Kľúčovou rolou Špecialistu pre výstavbu a servis pobočiek bude podpora banky v jej strategickom rozvoji a raste a zabezpečenie servisných prác na jednotlivých objektoch banky.

Ďalej budete zodpovedať za:

  • vykonávanie technického dozoru investora
  • príprava podmienok pre výber zhotoviteľa
  • koordinácia projektovej a realizačnej fázy výstavby pracovísk
  • koordinácia postupu prác podľa časových harmonogramov výstavby
  • organizácia kontrolných dní na stavbe
  • sledovanie ekonomickej investičnej nákladovosti a správnosti fakturácie
  • servis pobočkovej siete (budovy a technológia)

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Sebarealizáciu zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví
  • Priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamou odpoveďou na hr@primabanka.sk.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • odborná spôsobilosť vo výstavbe
  • skúsenosť s výstavbou bankových objektov výhodou
  • zameranie na efektívne vyriešenie problémov
  • schopnosť implementovať zmeny v procesoch
  • vyjednávacie a argumentačné zručnosti
  • technické a analytické myslenie
  • zameranie na výsledky so zmyslom pre detail
  • časová flexibilita a ochota cestovať

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 128 pobočiek a 283 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2817638   Dátum zverejnenia: 20.3.2017