Pekár miesič / operátor linky, Bartošova Lehôtka

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka
Termín nástupu
ASAP
3,8 EUR/hod.Možný mesačný zárobok od 1.000€ brutto. Výsledná mzda je viaczložková (základná mzda + príplatky nad rámec Zákonníka práce + možné prémie).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem základných surovín pre výrobu jednotlivých výrobkov
Príprava a váženie surovín a ich základné spracovanie na výrobu ciest
Zabezpečenie kontroly kvality, množstva a dátumov spotreby surovín
Zabezpečenie technologického a technického postupu výroby
Obsluha, sledovanie a kontrola chodu výrobnej linky
Zabezpečenie kontroly kvality a množstva vyrábaných výrobkov
Zabezpečenie pravidelnej kontroly čistoty výrobnej linky
Zabezpečenie a kontrola poriadku, hygieny, čistoty a BOZP na pracovisku

Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti
Sociálny program
Zamestnanecké benefity
Úhrada nákladov za vstupnú lekársku prehliadku
Po skúšobnej dobe úhrada nákladov za Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
Úhrada nákladov na získanie Osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre epidemiologicky závažnú činnosť

Informácie o výberovom konaní

Možný mesačný zárobok od 1.000€ brutto
Po úspešnom zapracovaní možné zvýšenie mzdy

Prevaha nočných zmien

Uprednostňujeme uchádzačov s praxou

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

pekár, cukrár, potravinárska výroba

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť
Manuálna zručnosť
Precíznosť (presnosť)
Spoľahlivosť

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4088522  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,8 EUR/hod.