Vodič rozvozu TN

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Veľkomoravská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
01.11.2019
Základná mzda 4,- €/hod + príplatky, možný zárobok od 950 € brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz pečiva

Práca v stabilnej spoločnosti
Bohatý sociálny systém

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj profesný životopis prostredníctvom kontaktného formulára.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Kvalifikačná karta vodiča
Tachografová karta vodiča

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3793111  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 4,- €/hod + príplatky, možný zárobok od 950 € brutto/mesiac