Napočítavačka MT

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Kollárova 83, Martin
Termín nástupu
ASAP
mzda základ 2,12 €/hod + odmeny, možný zárobok od 720 € brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje jednoduché, fyzicky nenáročné operácie na expedícií, krájanie, balenie
Pripravuje štítky a obalové materiály

Práca je vhodnejšia pre ženy.

Poobedná zmena 14:00 - 22:00
Nočná zmena 18:00 - 02:00

Prácu v úspešnej, stabilnej a neustále rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá má významné regionálne postavenie na pekárenskom trhu.

Preplácanie nákladov na dopravu pre zamestnancom s trvalým pobytom mimo mesta Martin.

Nákup vlastných výrobkov za zvýhodnené ceny.

Možný zárobok od 720 € brutto/mesiac
Základná mzda 2,12 €/h + odmeny + príplatky
• príplatok za prácu v SO + NE
• príplatok za nadčas v SO + NE 50% z priemernej mzdy
• príplatok za odpoludňajšiu zmenu
• príplatok za nerovnomerný cyklus

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia. Alebo sa osobne informujte v našej prevádzke Kollárova 83, Martin.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci
Flexibilita
Kreativita
Chuť učiť sa nové vec
Ochota pracovať v zmennej prevádzke /ranná, poobedná, nočná/
Schopnosť pracovať v kolektíve
Prax v odbore vítaná
Nevyučených zaškolíme

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3546325  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda základ 2,12 €/hod + odmeny, možný zárobok od 720 € brutto/mesiac