Upratovačka

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Košovská cesta, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
2,09€/hod + variabilná zložka mzdy, po zaučení možná mzda do 500€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistiace, dezinfekčné a upratovacie práce.

Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti
Bohatý sociálny program
Zamestnanecké benefity
Možnosťou výhodného nákupu produktov spoločnosti

Pracovný pomer na dobu určitú - 1 rok s možnosťou predĺženia.
Pracovný čas: pondelok - piatok, jednozmenný pracovný režim.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala je potrebné zaslať životopis prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
manuálna zručnosť
praktické myslenie
precíznosť
spoľahlivosť

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3415040  Dátum zverejnenia: 8.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,09€/hod + variabilná zložka mzdy, po zaučení možná mzda do 500€/mesiac