Pekár, výrobný pekársky zamestnanec - miesič

Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s.

Miesto práce
Košovská cesta 12, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mzda základ 2,50 €/hod + odmeny, po zaučení od 700 € brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba chleba, bežného a jemného pečiva, vrátane špeciálnych pekárskych výrobkov
Obsluha strojnotechnologického zariadenia
Ručné, manuálne práce a úkony spojené s pekárskou výrobou

Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti
Bohatý sociálny program
Zamestnanecké benefity
Možnosťou výhodného nákupu produktov spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis, alebo sa informujte osobne priamo v prevádzke PPC a.s., Košovská cesta 12, Prievidza

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť
Manuálna zručnosť
Precíznosť (presnosť)
Spoľahlivosť

Významná potravinárska spoločnosť so stabilným a rozhodujúcim postavením na trhu v regióne so širokou škálou výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Košovská cesta 12
971 01 Prievidza

Kontakt

ID: 3289671   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda základ 2,50 €/hod + odmeny, po zaučení od 700 € brutto/mesiac