Dispečer nákladnej cestnej dopravy

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Kollárova 83, okres Martin
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Efektívne prerozdelenie prepráv medzi strediskami spoločnosti
Efektívne organizovanie a rozdeľovanie denných prepráv medzi vodičmi spoločnosti
Zabezpečenie optimálneho vyťaženia vozového parku podľa množstva objednávok
Denný monitoring a kontrola chodu prepráv pomocou sledovacieho systému
Komunikácia s odberateľmi - telefonicky, email
Aktívna komunikácia s vodičmi nákladných vozidiel
Operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov pri nakládkach a vykládkach tovaru

Rôznorodú, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie
Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie
Prácu v úspešnej, stabilnej a neustále rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá má významné regionálne postavenie na pekárenskom trhu
Bohatý sociálny program
Zamestnanecké benefity
Možnosťou výhodného nákupu produktov spoločnosti

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím svoj životopis prostredníctvom kontaktného formulára.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci
Flexibilita
Kreativita
Chuť učiť sa nové vec
Schopnosť pracovať v kolektíve
Prax v odbore vítaná

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3281832  Dátum zverejnenia: 9.1.2018