Výkonný riaditeľ prevádzky

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka 222, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizačne a hospodárne zabezpečuje, koordinuje a efektívne riadi prevádzku pekárskej výroby, ako aj jej zamestnancov
Zadeľuje výrobných pracovníkov pekárne na jednotlivé pracovné pozície
Kontrola a vedenie evidencie dochádzky zamestnancov
Riadi odmeňovanie svojich podriadených
Zabezpečuje pripravenosť výroby na rozvoz podľa objednávok
Kontroluje stav zásob, evidenciu a pohyb surovín a obalov pre pekársku výrobu
Zodpovedá za dodržiavanie technologických predpisov, postupov a technických noriem jednotlivých výrobkov
Zodpovedá za dodržiavanie hygienických, požiarnych, bezpečnostných a interných predpisov pri práci
Zodpovedá za kontrolu evidencie vstupov a výstupov výrobne, ako aj kontrolu dochádzky a vypracovanie podkladov pre spracovanie miezd
Spolupracuje s vedením podniku pri vypracovaní a plnení stratégie výroby pekárne, za účelom dosahovania stanovených cieľov, pravidelne reportuje a priebežne predkladá výsledky svojej prevádzky vedeniu spoločnosti

Rôznorodú, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie
Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie
Možnosť ďalšieho vzdelávania a osobnostného rastu
Prácu v úspešnej, stabilnej a neustále rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá má významné regionálne postavenie na pekárenskom trhu
Príležitosť stáť pri modernizácií výrobných liniek a celej prevádzky
Možnosťou výhodného nákupu produktov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti s riadením potravinárskej výrobnej prevádzky a vedením ľudí
Schopnosť samostatne riešiť problémy a myslenie v širších súvislostiach
Dobré technologicko-technické zmýšľanie, vedomosti z potravinárskej oblasti
Dobré riadiace, interpersonálne a komunikačné schopnosti a zručnosti
Výborný time management a proaktívny prístup k práci a zvereným úlohám
Aktívny prístup k riešeniu problémov, aktívny v prijímaní nových výziev
Zmysel pre tímovú prácu
Lojalita a zodpovednosť
Flexibilita, ochota pracovať aj nadčas
Silná osobnosť – manažérske a organizačne schopnosti

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3276841  Dátum zverejnenia: 3.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 €