Údržbár, elektrikár

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Košovská cesta 12, okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie plynulej prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu strojnotechnologického zariadenia starostlivosť o prevádzkové budovy a zverený objekt
Vykonávanie preventívnej a plánovanej údržby, realizácia kontroly a revízií výrobných, technologických a technických zariadení
Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok cez servisné firmy, revízií a spolupracovanie pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
Asistenčná činnosť pri inštalácii nových komponentov, náhradných dielov, strojov, zariadení a zaistenie plynulej funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
Opravovanie a vymieňanie poškodených, pokazených častí strojnotechnologického zariadenia
Drobné elektrotechnické zásahy a montáže
Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov, porúch, potrieb a nedostatkov
Ďalšie manipulačné práce pre zabezpečenie prevádzky a práce spojené s funkciou údržbára – elektrikára

Po skúšobnej dobe a 100% zaučení bonus do výšky 250 € brutto
Zvýšenie odbornej kvalifikácie a získanie potrebných certifikátov na náklady zamestnávateľa
Rôznorodú, zaujímavú, stabilnú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie
Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie chodu prevádzky
Možnosť ďalšieho vzdelávania, profesného a osobnostného rastu
Prácu v úspešnej, stabilnej a neustále rozvíjajúcej sa potravinárskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá má významné regionálne postavenie na pekárenskom trhu
Príležitosť stáť pri postupnej modernizácií výrobných liniek a celej prevádzky
Stravovanie vo firme s možnosťou výhodného nákupu vlastných produktov spoločnosti
Motivujúce finančné ohodnotenie s odmeňovaním na základe dosahujúcich výsledkov
Trvalý pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia
Nástup možný ihneď

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme nových kolegov pre prevádzku Prievidza a Nováky
Prax v odbore výhodou
Úspešným uchádzačom bez potrebných certifikátov ponúkame možnosť zvýšenie odbornej kvalifikácie a získanie potrebných certifikátov na náklady zamestnávateľa

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj profesný životopis prostredníctvom kontaktného formulára, alebo sa informujte osobne v prevádzke PPC a.s., Košovská cesta 12, Prievidza, resp. PPC a.s., Rastislavova 2, Nováky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik
Prax v oblasti montáže silnoprúdových zariadení výhodou
Užívateľská úroveň MS Office
Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3267489  Dátum zverejnenia: 14.12.2017