Data analytik / Data scientist, presah na integrácie

Voxwise s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna. Na finálnej sume sa dohodneme na základe doterajších skúseností a znalostí vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ďalšieho nového super kolegu/kolegyňu, ktorý sa bude podieľať na projektoch pre špičkové zahraničné značky ako BREWDOG, YVES ROCHER, YANKEE CANDLE, ERNEST JONES, H.SAMUEL ale aj pre skvelé lokálne značky CURAPROX, MALL, NAY a iné.
Ak si nadšenec pre dátovú analytiku, rád(a) prichádzaš veciam na kĺb, preferuješ prístup k rôznorodým technológiám a toolom, nové typy úloh berieš ako motiváciu, pridaj sa k nám.
Pokiaľ máš aj výborné analytické myslenie, v Exceli si doma, SQL či Python pre teba nie sú neznámou, rád(a) sa učíš stále niečo nové, chceš vidieť reálny dopad a prínos svojej práce, si ten správny “match”. A ak hovoríš, že ťa baví aj programovanie, ale nechceš sa mu venovať naplno? Ideálne.

ČO ŤA ČAKÁ?

Budeš stáť na pomedzí data analytiky a data integračných projektov. Využiješ svoju expertízu v oblasti data analytiky/data science, ale rovnako prenikneš aj to technickejších oblastí.
Hlavnými úlohami budú:
  • Data analytika (reporty, predikčné algoritmy, BI modeling)
  • Podieľať sa na projektoch v oblasti integrácií Customer Data Platforms (ako napr. Exponea) pre špičkových svetových klientov

Budeš ťažiť z krátkodobejších projektov, kde prínos svojej práce uvidíš rádovo v týždňoch a poskytnú ti možnosť dostať sa k rôznorodým typom úloh, technológií a toolom. Rovnako budeš mať možnosť komunikovať s každým klientom priamo a tým ovplyvniť nie len výsledok ale aj priebeh projektu a zároveň preniknúť do podstaty rôznych typov biznisov.

● Flexibilný pracovný čas, čiastočný homeoffice
● Top technológie a tooly, s ktorými pracujeme.
● Nechceme, aby si zaspal/a na vavrínoch. Seba vzdelávanie a vzdelávacie kurzy sú u nás podporované.
● Obľubujeme spoločné akcošky - vianočnú párty, teambuildingy, raňajky, narodeninové oslavy či tímové kvízy.
● Neformálne prostredie a skvelí ľudia ako kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore.
● Tím, ktorý expanduje na zahraničné trhy a ty môžeš byť súčasťou nášho rastu.
● Dobrovoľníčime, zdieľame naše know-how iným, pomáhame, učíme na školách.
● Pet friendly prostredie.
● Preplácanie spoločných športových aktivít (badminton, lezenie…)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Python - Základy
SQL - Mierne pokročilý

● MS Excel - expert
● SQL - mierne pokročilý
● Python - základy
● Angličtina – min. B2
● Štatistika - mierne pokročilý
● Analytické myslenie
● Schopnosť rýchlo vyvinúť riešenie
● Exponea (Bloomreach) – ak si s ňou mal(a) kontakt, tak skvelé, ak minimálne vieš, že existuje, je to výhoda
● Znalosť REST, ETL je výhodou
● Rád/rada sa učíš nové veci a preferuješ rôznorodé zadania
● Máš cit pre štruktúrovanosť a dobrú pamäť
● Očistenie a porozumenie dátam berieš ako výzvy a nie nepriateľov :)

Voxwise je slovenská spoločnosť so zameraním na poradenstvo pre globálne spoločnosti v oblasti využitia zákaznických dát. Náš team pracuje pre prestížne spoločnosti z celého sveta z rôznych sektorov, ktorým pomáhame rásť a zvyšovať zisk. Vďaka kvalite dodávaných služieb a zvyšujúcemu sa povedomiu spoločnosť Voxwise kontinuálne expanduje a rastie. Naša práca sa vyznačuje kombináciou využívania technológií a kreativity pri riešení otvorených otázok a problémov našich klientov. Ak hľadáš kontakt so zahraničím, chceš používať hlavu, nemáš rád stereotyp a chceš mať skvelých kolegov, Voxwise je miesto aj pre teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Sebök
E-mail: poslať životopis
ID: 4227078  Dátum zverejnenia: 28.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac