Data analytik / Data scientist

Voxwise s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna. Výslednej suma môže byť vyššia, závisí od úrovne znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ďalšieho skvelého kolegu/kolegyňu s výborným analytickým myslením, ktorý/á prevezme iniciatívu nad analytickými/BI projektami a bude ich vedieť zastrešiť komplexne z pozície experta. Ak je tvojou základnou výbavou radosť z vymýšľania riešení na mieru pre klientov a preferuješe pestrosť zadaní, tak presne teba hľadáme. Pokiaľ uprednostňuješ neformálne pracovné prostredie, kolegov, ktorí sú nie len špička vo svojom odbore ale aj ľudskí a priateľskí, tak si budeme rozumieť.

● Analýzy zákazníckych dát s cieľom nájsť a vytvoriť pridanú hodnotu pre klienta
● Vytváranie predikčných algoritmov
● Dizajn a tvorba BI reportov, následne odprezentovanie výstupov klientovi (väčšinou klientov je mimo SR)
● Manažment očakávaní - či už klientskych alebo našich interných
● Podieľať sa na rôznorodom portfóliu projektov, kde slovo nuda a jednotvárnosť nespoznáš

o Flexibilná pracovná doba, čiastočný homeoffice (3+2)
o Top technológie a tooly, s ktorými pracujeme
o Nechceme, aby si zaspal/a na vavrínoch. Sebavzdelávanie a vzdelávacie kurzy sú u nás podporované
o Obľubujeme spoločné akcie - vianočnú párty, teambuildingy, raňajky, narodeninové oslavy či tímové kvízy a gaming sessions
o Neformálne prostredie a skvelí ľudia ako kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore
o Tím, ktorý expanduje na zahraničné trhy a ty môžeš byť súčasťou nášho rastu
o Dobrovoľníčime, zdieľame naše know-how iným, pomáhame, učíme na školách
o Preplácame spoločných športových aktivít (bedminton, lezenie…)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
SQL - Pokročilý
Python - Mierne pokročilý
Microsoft Power BI - Mierne pokročilý

 SQL - pokročilý
 MS Excel - expert
 Python - stredne pokročilý
 Power BI / QlikSense alebo iná BI platforma - stredne pokročilý
 Štatistika - mierne pokročilý
 Anglický jazyk - B2 (komunikácia so zahraničnými klientami)
 Biznis uvažovanie
 Prezentačné zručnosti - v slovenskom a anglickom jazyku
 Výborné analytické a logické myslenie
 Self manažment a prioritizácia
 Systematickosť a doťahovanie vecí do konca
 Chápanie širších súvislostí

Voxwise je slovenská spoločnosť so zameraním na poradenstvo pre globálne spoločnosti v oblasti využitia zákaznických dát. Náš team pracuje pre prestížne spoločnosti z celého sveta z rôznych sektorov, ktorým pomáhame rásť a zvyšovať zisk. Vďaka kvalite dodávaných služieb a zvyšujúcemu sa povedomiu spoločnosť Voxwise kontinuálne expanduje a rastie. Naša práca sa vyznačuje kombináciou využívania technológií a kreativity pri riešení otvorených otázok a problémov našich klientov. Ak hľadáš kontakt so zahraničím, chceš používať hlavu, nemáš rád stereotyp a chceš mať skvelých kolegov, Voxwise je miesto aj pre teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Sebök
E-mail: poslať životopis
ID: 4227070  Dátum zverejnenia: 28.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac