Customer data platform analyst / Data-drive direct marketing specialist

Pricewise, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka. Uvedená mzda predstavuje tvoje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa spoločne dohodneme na základe tvojich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Marek, Zuzka, Veronika a Janka hľadajú do tímu ďalšieho super kolegu, ktorého baví realizovať direct marketingové stratégie pre našich zahraničných klientov ako BREWDOG, YVES ROCHER, YANKEE CANDLE, ERNEST JONES, H.SAMUEL ale aj pre skvelé lokálne značky CURAPROX, MALL, NAY a iné.

Okrem lásky k data- driven direct marketingu od teba potrebujeme, aby si mal/a cit pre detail a neprehliadol/a najmenšiu chybičku. Malo by ťa baviť učenie nových vecí a variabilita projektov je to, čo v práci vyhľadávaš. Vieš si pospájať súvislosti a logické myslenie u teba fičí na plné obrátky. Veľkým plusom je orientácia v technických skilloch - využiješ HTML, CSS alebo aj Javascript.

A ČO BUDE TVOJA ÚLOHA:
⇾ Komunikovať s klientom s cieľom správne pochopiť jeho zadanie a potreby, na základe ktorých budeš vymýšľať logiku direct marketingovej kampane.
⇾ Spúšťať dohodnuté direct marketingové stratégie a navrhovať nové vylepšenia pre personalizované kampane.
⇾ Budeš pripravovať šablóny v HTML, drag and drop, weblayere či push notifikácie.
⇾ Ak máš cit pre grafiku,na kampaniach ho využiješ.
⇾ Priebežne kontrolovať a strážiť či je všetko nastavené tak, ako má byť - aj po obsahovej aj po funkčnej stránke. Súčasťou kontroly je aj gramatická “skúška” správnosti. :-)
⇾ Zabrdneš aj do analytických úloh - kampaň vyhodnotíš, nachystáš dashboard a budeš sa tešiť, keď to čo si vymyslel/a pritiahlo klientovi viac zákazníkov.
⇾ Si ten/tá, ktorý/á bude zodpovedať za celkový tip- top výstup pre klienta podľa dohodnutých podmienok.

⇾ Flexibilná pracovná doba, možnosť Home officu.
⇾ Top technológie a tooly, s ktorými pracujeme.
⇾ Nechceme, aby si zaspal/a na vavrínoch. Seba vzdelávanie a vzdelávacie kurzy sú u nás podporované.
⇾ Obľubujeme spoločné akcošky - vianočnú párty, teambuildingy, raňajky, narodeninové oslavy či tímové kvízy.
⇾ Neformálne prostredie a skvelí ľudia ako kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore.
⇾ Tím, ktorý expanduje na zahraničné trhy a ty môžeš byť súčasťou nášho rastu.
⇾ Dobrovoľníčime, zdieľame naše know-how iným, pomáhame, učíme na školách.
⇾ Pet friendly prostredie.
⇾ Preplácanie spoločných športových aktivít (bedminton, lezenie…)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

⇾ V Exceli by si sa mal/a cítiť ako ryba vo vode.
⇾ Máš dobrú úroveň angličtiny a v pohode zvládneš cally so zahraničnými klientmi.
⇾ Máš veľký zmysel pre detail.
⇾ Skúsenosti s CDP platformami ako je napr. Exponea, či programovaním sú veľkou výhodou.
⇾ Skilly ako HTML, CSS, JavaScript, Photoshop, či práca s frontendom sú viac ako vítané - ak ich nevieš, nevadí radi ťa ich doučíme.
⇾ Baví ťa “data-driven” marketing.

Pricewise je slovenská spoločnosť s viac ako 10-ročnou históriou v oblasti analýz zákazníckych dát, tvorby vernostných programov a nastavovania cien. Naši data scientisti pracujú s dátami veľkých československých klientov z rôznych biznis sektorov, ktorým pomáhajú robiť lepšie rozhodnutia, so zámerom zvyšovania ich zisku. Našou ambíciou je kontinuálna expanzia na zahraničné trhy a získavanie stále väčšieho množstva zahraničných klientov. Na svojom konte máme medzinárodné ocenenie Loyalty Awards Londýn v oblasti spracovania dát v CRM. Náš Pricewise tím spája ľudskosť, spolupráca a orientácia na výsledok. Ambicióznosť a dôraz na inováciu idú u nás ruka v ruke s triezvosťou. Myslíme vo veľkom a držíme sa pri zemi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4221124  Dátum zverejnenia: 13.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac