Reagujte bez životopisu

Data Scientist & Team Lead

Voxwise s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiac(+ variabilná zložka mzdy a projektové odmeny) Uvedená mzda predstavuje tvoje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa spoločne dohodneme na základe tvojich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ďalšieho super kolegu/kolegyňu s výborným analytickým myslením, ktorý/á prevezme iniciatívu nad analytickými/BI projektmi a súčasne povedie malý tím analytikov. Ak je tvojou základnou výbavou radosť z vymýšľania na mieru riešení pre klientov, schopnosť prezentovať a excelentná prioritizácia, tak presne teba hľadáme. Pokiaľ preferuješ neformálne pracovné prostredie, kolegov ako kamošov a dýcha z teba ľudskosť (v rúšku samozrejme), budeme si rozumieť.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?

• Analýzy zákazníckych dát s cieľom nájsť a vytvoriť pridanú hodnotu pre klienta.
• Vytváranie predikčných algoritmov.
• Dizajn a tvorba BI reportov, prezentácia výstupov klientovi.
• Manažment očakávaní - či už klientových alebo našich interných.
• Tvorba prezentácií a ponúk pre našich klientov.
• Vedenie a koordinácia tímu, kontinuálny rozvoj členov tímu - primárne v oblasti “hard skills”.

• Flexibilná pracovná doba, možnosť Home officu.
• Top technológie a tooly, s ktorými pracujeme.
• Nechceme, aby si zaspal/a na vavrínoch. Seba vzdelávanie a vzdelávacie kurzy sú u nás podporované.
• Obľubujeme spoločné akcošky - vianočnú párty, teambuildingy, raňajky, narodeninové oslavy či tímové kvízy.
• Neformálne prostredie a skvelí ľudia ako kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore.
• Tím, ktorý expanduje na zahraničné trhy a ty môžeš byť súčasťou nášho rastu.
• Dobrovoľníčime, zdieľame naše know-how iným, pomáhame a učíme na školách.
• Pet friendly prostredie.
• Preplácanie spoločných športových aktivít (bedminton, lezenie…)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Python - Pokročilý
R - Pokročilý
Microsoft Power BI - Pokročilý
Štatistika - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Datový Analytik, Data Scientist

Počet rokov praxe

3

• Biznis uvažovanie
• Manažérske/koordinačné zručnosti
• Výborné analytické a logické myslenie
• Chápanie širších súvislostí

Voxwise je slovenská spoločnosť so zameraním na poradenstvo pre globálne spoločnosti v oblasti využitia zákaznických dát. Náš team pracuje pre prestížne spoločnosti z celého sveta z rôznych sektorov, ktorým pomáhame rásť a zvyšovať zisk. Vďaka kvalite dodávaných služieb a zvyšujúcemu sa povedomiu spoločnosť Voxwise kontinuálne expanduje a rastie. Naša práca sa vyznačuje kombináciou využívania technológií a kreativity pri riešení otvorených otázok a problémov našich klientov. Ak hľadáš kontakt so zahraničím, chceš používať hlavu, nemáš rád stereotyp a chceš mať skvelých kolegov, Voxwise je miesto aj pre teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4023334  Dátum zverejnenia: 26.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac