Společnost Previo patří k největším poskytovatelům recepčního a rezervačního systému pro ubytovací zařízení na českém a slovenském trhu, nejmodernějším a největším dodavatelům software pro hotely a penziony. Mimo to náš systém slouží jako agregátor údajů o ubytovacích zařízeních a následné distribuce těchto údajů na české (Hotel.cz, Hotely.cz, Spa.cz) i zahraniční ubytovací portály (Booking.com, Expedia, AirBnB apod.). Z důvodu posílení naší obchodní pozice na Slovensku hledáme posilu do našeho mladého, dynamického týmu.

Samostatný obchodník v HORECA segmentu

PREVIO s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Náplň práce:

Pokud jste dynamická osobnost s drivem, baví Vás práce v terénu a budování dlouhodobých vztahů, jste správný kandidát na pozici AREA SALES MANAGER!
Využijte jedinečnou příležitost a staňte se členem moderní společnosti s mnoha úspěšnými projekty, kde můžete naplno využít své obchodní zkušenosti a potenciál!

Požadujeme:

  • min SŠ vzdělání
  • Orientace na výsledky a cíle
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
  • prozákaznickou orientaci
  • Time management
  • Dynamická osobnost, drive a energie
  • Časová flexibilita
  • aktivní přístup k plnění úkolů
  • dobrou znalost práce s PC
  • ŘP B - aktivní řidič (vlastní automobil)
  • spolupráci na IČ

Co pro vás máme my?

  • Garantovaný příjem.
  • Bezpochyby perspektivní a zajímavou práci v nadnárodně působící společnosti.
  • Záleží nám na tom, abyste se dále vzdělávali a profesně rostli.
  • Skvělou partu lidí:-)
  • Nástup je možný ihned, ale na šikovného obchodníka si rádi počkáme.
  • Místem výkonu práce je Bratislava a Bratislavský kraj.

Benefity:
  • Home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Štědrý motivační systém

Úspěšnému kandidátovi společnost nabízí dlouhodobou perspektivu spolupráce, zázemí prosperující firmy, odpovídající platové ohodnocení závislé na výkonu.

Adresa společnosti

Lihovarská 12
19000 Praha

ID: 3282434   Dátum zverejnenia: 9.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.