Samostatný Obchodník - cestovný ruch (fixný plat)

PREVIO SK s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našimi klientmi sú ubytovatelia, majitelia a prevádzkovatelia hotelov, penziónov, apartmánov a pod. Aktuálne sa staráme o viac než 3500 "recepcií" a ich milióny hostí v strednej Európe. Sme jednoznačným lídrom na českom a slovenskom trhu, rovnako ako obchodným tak technologickým. Cieľom všetkých našich produktov a služieb je maximálna automatizácia a uľahčenie procesov v ubytovacích zariadeniach. Hľadáme Šumavčana, ktorý bude tam kde to má rád a posúvať vpred cestovný ruch, zlepšovať zážitky pre hotelových hostí, automatizovať zariadenia recepcií a zjednodušovať život ubytovateľom.

Čo ponúkame ?

  • práca na dlhodobom projekte, ktorý má zmysel - žiadne klientske zákazky
  • záleží nám na tom, abyste sa naďalej vzdelávali a profesne rástli
  • skvelú partiu ľudí :)
  • teambuilding 2x do roka
  • nástup je možný ihneď, ale na šikovného obchodníka si radi počkáme
  • miesto výkonu práce je Žilinský a Trenčiansky kraj
  • po zaškolení budeš tráviť 100% času blízko domova

Čo očakávame ?

  • pracovitosť, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilitu
  • orientáciu na výsledky a ciele
  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • pre - zákaznícku orentáciu
  • shcopnosť sám si naplánovať čas
  • dynamická osobnosť, drive a energiu
  • aktívny prístup k plneniu úloh
  • dobrú znalosť práce s PC
  • vodičský preukaz B - aktívny vodič (vlastný automobil)
  • spolupráca na IČ

Čo bude náplňou práce ?

Aby všetci ubytovatelia na Slovensku vedeli, že existuje skvelý systém, ktorý im uľahčí život. Riešenie s výborne hodnotenou zákazníckou podporou, ktorá je pre nich zdarma 7 dní v týždni.

Benefity?

  • Home office
  • Flexibilná pracovná doba
  • Štedrý motivačný systém s výraznou podporou v začiatkoch

Úspešnému kandidátovi ponúkame dlhodobú perspektívu spolupráce, zázemie prosperujúcej firmy, zodpovedajúce platové ohodnotenie závislé na výkone. Máš chuť sa pustiť do novej výzvy ? Tak pošli svoje CV a porozprávame sa či by ťa to bavilo a či nájdeme uplatnenie pre tvoje silné stránky