Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Lekár so špecializáciou v odbore vnútorné lekárstvo - na jeden deň v týždni

PREVENTÍVA s.r.o.

Miesto práce
Starohájska 1, 917 01 Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacBonusy podľa hospodárskych výsledkov ambulancie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce predstavuje plnenie pracovných činností zameraných na zabezpečenie komplexnej zdravotnej starostlivosti u pacientov, kompletnej diagnostickej, liečebnej, preventívnej a konziliárnej činnosti v súlade s koncepciou daného odboru, aktuálne platnou legislatívou a etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka.

Päť dôvodov, prečo pracovať u nás:
1. Nadšenie pre medicínu
2. Prestížna adresa
3. Moderné pracovné prostredie
4. Priateľský kolektív, stabilné zamestnanie
5. Bonusy podľa hospodárskych výsledkov ambulancie

Táto pracovná pozícia je na jeden deň v týždni. Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám prosím svoj životopis na emailovú adresu:[email protected]
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Každému vhodnému uchádzačovi odpovieme emailom, alebo ho budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 6 dní.
Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

ukončená špecializácia v špecializačnom odbore vnútorné lekárstvo

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný prístup,

- príjemné vystupovanie, komunikačné zručnosti, trpezlivosť,

- schopnosť samostatne a aktívne riešiť kritické situácie,

- spoľahlivosť, flexibilita a lojálnosť,

- aktívna znalosť práce s PC,

- ochota rozvíjať sa, a tým zároveň zvyšovať kvalitu zdravotnej starostlivosti       na ambulancii

Stojí spokojnosť pacienta na rebríčku Vašich hodnôt na poprednej priečke? Chcete byť súčasťou tímu a zlepšovať slovenské zdravotníctvo? Tak neváhajte a pridajte sa k nám. Ambulancia PREVENTÍVA Klinika, s.r.o. v Trnave poskytuje komplexnú, liečebno-preventívnu starostlivosť v odbore vnútorného a všeobecného lekárstva
Sme spoľahlivá a stabilná spoločnosť s mnohoročnými skúsenosťami.

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Peter Bakič
Tel.: +421915585888
E-mail: poslať životopis
ID: 4814487  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac