Záhradník a Údržbár s vodičským preukazom

Pretty Green S.L.

Miesto práce
Ibiza, Španielsko
Termín nástupu
1st April 2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záhradník a Údržbár

Hľadáme oddaného a skúseného Záhradníka a Údržbára, ktorý sa pridá k nášmu tímu. Ideálny kandidát bude mať vášeň pre záhradníctvo a bude mať silné znalosti starostlivosti o rastliny a techniky na úpravu krajiny. Zodpovednosti zahŕňajú udržiavanie a zlepšovanie vzhľadu našich vonkajších priestorov, vrátane záhrad, trávnikov. Úlohy zahŕňajú aj vykonávanie rutinných údržbových prác, ako je polievanie, orezávanie, plejovanie a hnojenie rastlín, ako aj kosenie trávnika a strihanie živých plotov. Okrem toho bude Záhradník a Údržbár zodpovedný za všeobecnú údržbu a opravy vonkajšej výbavy a konštrukcií. Úspešný kandidát by mal mať vynikajúcu pozornosť k detailu, silné organizačné schopnosti a schopnosť pracovať samostatne alebo v tíme. Predchádzajúca skúsenosť v záhradníctve, úprave krajiny alebo údržbe je vítaná. Ak máte vášeň pre vytváranie a udržiavanie krásnych vonkajších prostredí, povzbudzujeme vás, aby ste sa prihlásili.

*Pridajte sa k nášmu tímu a pomôžte nám pestovať živý vonkajší priestor!*

zdravotné, sociálne poistenie doprava a bonus na konci sezóny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pretty Green je spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom luxusných dovoleniek, správou nehnuteľností a developerskou spoločnosťou na IBIZE v Španielsku. Ponúkame kolekciu cenovo dostupných luxusných víl v našich vlastných nehnuteľnostiach navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám rekreačných aj obchodných cestujúcich.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4788937  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac