Montážny pracovník

PRETTL Electrical Systems Potvorice s.r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
ihneď
780 EUR/mesiac- dochádzkový bonus vo výške 50€ , - prémie do výšky 50,-€, - finančná odmena 2x v roku. Výška základnej mzdy bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž káblových zväzkov podľa výkresovej dokumentácie,
- strihanie vodičov a káblov,
- lisovanie kontaktov, strihanie hadíc,
- montáž konektorov,
- dodržiavanie pracovných postupov a inštrukcií,
- plnenie cieľov produktivity a nepodarkovosti.

- zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti so sídlom v Nemecku,
- príplatky za odpracované soboty a za prácu nadčas nad rámec Zákonníka práce,
- bezplatná doprava Nové Mesto n/V- Potvorice,
- mesačný príspevok na nápoje do automatov,
- valorizácia mzdy,
- technické zaškolenie,
- práca max. v dvojzmennej prevádzke (zatiaľ poobedná zmena na nepravidelnej báze, cca každý 5ty týždeň, predpoklad dvojzmennej prevádzky),
- príspevky za odpracované roky, -- príspevky pri životných jubileách,
- finančný príspevok na stravovanie vo výške 3,85€,
- čisté pracovné prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na nižšie uvedený e-mail.
Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- dodržiavanie pracovných postupov.

Spoločnosť PRETTL Electrical Systems Potvorice s.r.o. vznikla v roku 2003. Od roku 2009 je súčasťou koncernu Prettl Group. Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov a montáž riadiacich elektroskríň pre rôzne odvetvia.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na stránke http://www.prettl.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4218027  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac