1 700 EUR

Projektový inžinier

PRETTL Electrical Systems Potvorice s.r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
1 700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za zverené projekty, koordinácia zverených projektov,
- komunikácia so zákazníkmi,
- vytváranie cenových ponúk - kalkulácií,
- zodpovednosť za spracovanie výkresovej dokumentácie a technických postupov,
- zodpovednosť za vypracovávanie pracovných inštrukcií pre výrobu,
- technická podpora procesov vo výrobe,
- riešenie technických problémov vo výrobe, optimalizácia výrobných procesov,
- úzka spolupráca s výrobou, oddelením kvality a ostatnými oddeleniami v spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1700,-€, bližšie platové podmienky budú stanovené pri osobnom pohovore v závislosti od skúseností kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, zašlite svoju žiadosť a životopis v slovenskom aj cudzom jazyku na mail uvedený nižšie. Ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú dané kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.9.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
EPLAN - základy

Počet rokov praxe

3

- prax na uvedenej pozícii min. 3 roky,
- znalosť nástrojov kvality ( základy SPC, 8D, FMEA, PPAP),
- výhodou sú skúsenosti vo výrobnej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou káblových zväzkov,
- znalosť programovania - výhodou

Spoločnosť PRETTL Electrical Systems Potvorice s.r.o. vznikla v roku 2003. Od roku 2009 je súčasťou koncernu Prettl Group. Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov a montáž riadiacich elektroskríň pre rôzne odvetvia.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na stránke http://www.prettl.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prettl Electrical Systems Potvorice s.r.o.
Potvorice 235
916 25 Potvorice

Kontakt

ID: 3733955   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700,-€, bližšie platové podmienky budú stanovené pri osobnom pohovore v závislosti od skúseností kandidáta